YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/24/2012 12:58:00

Opss.. ikisinden de alıcez bebiş hangisini severse o kalcak o zaman :)) Peki ;) 

Necla' cım canım çok üzüldüm yaaaaaaaaa :( Ama dur bakalım hemen moralini bozma umarım yarın güzel haberler alırsın doktordan. Dualarım seninle, güzel haberlerini bekliyorum..

Neşecim, koycaktın elini beline, sen kim oluyonda bana böyle konuşuyon dicektin, baştan koycaktın postayı bak bi daha yapıyor mu :)) Aaa valla benim de sinir olduğum diğer insan tipleri yahu.. gelir gelmez bi ahkam kesmeler bi uçukluklar falan. 
Hop! orda dur derler adamaa :)) 

01/24/2012 13:02:00

Dedim zaten ben 2 dk. anlatırım ama size yararmı bilemem dedim. 3 gün sonra arasınız bunu ne yapalım diye dedim..

hımm o zaman ben gelim dönüşte diyip gitti. Ama şimdiden taktım ;) hoca misali ;)

01/24/2012 13:04:00

:)))) Bayan mı peki ? 

Bu arada slikon emziğin kauçuk emziğe göre avantajlarını buldum ;

• Silikonun tadı ve kokusu olmadığı için bebek emzik, anne göğsü veya biberon arasında kolayca geçiş yapabilir.
• Silikon emzikler şeffaf olduklarından temizlemesi daha kolaydır.
• Silikon çok yumuşaktır, pürüzsüz yüzeye sahiptir ve ısıya karşı dirençlidir.
• Silikon emzikler buharda steril edilebildikleri gibi kaynatmaya da dayanıklıdırlar.                       

01/24/2012 13:05:00

Nesecim Atlantis halı organizedeki mı?

Ruzgar silikon emzik almıştı. Sık sık değiştiriyorsun zaten dişleri çıkınca özellikle :))

01/24/2012 13:05:00

Ayşegül yeni doğanlarda silikon emzik daha iyi oluyormuş diye duymuştum. 

Neclacım sen de moralini bozma sonuçlarını dr a göster bakalım ne desin. İnşallah bir problem yoktur tabii Ayrıca epilepsi artık çok korkulacak bir hastalık da değil. Hele de erken teşhis edilirse.Tabii çok fazla çeşidi var ama iyi bir doktorla kontrol altında tutulabiliyor. Bende de 12 yıldır epilepsi Şükür ki iyi bir dr um var... Yardımcı olabileceğim birşey olursa da seve seve olurum. 
Neşe gerçekten de çok pişkinmiş yahuu :))) 

01/24/2012 13:06:00

Aynen bayan cnm.. Ama ben bu kadar pişkinlik görmedim.
Sen eğitime geldiğin yere nasıl 2dk anlatında ben git gel yapmıyayım dersin yaaa...
Ya benim iş ahlakım yok yada bunların iş ahlakı anlayışları çok farklı

01/24/2012 13:07:00

Evet özlem organizedeki Atlantik halı... Hayırdır biliyomsun burayıı :S

01/24/2012 13:10:00

Evet, karar verdim ilk aşama silikon alıp denemek :)

Neşe' cim Allah sabır versin valla.. :))

Zeynepcimm nasılsın? prensesler nasıllll :) 

01/24/2012 13:11:00

İyiler canım yaa kıpraşıp duruyorlar. Popolar ayaklar sağda solda geziniyolar :)))

Sen nasılsın ?? 

01/24/2012 13:12:00

Evet Nesecim. 5 sene kaldım ben Kayseri'de. Her yerini bilirim. Organizedeki firmalara ihramlarım bir iki kere oradan biliyorum. Ev nerede

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...