YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/09/2012 10:52:00

Eylem iyi ki doğdun nice mutlu sağlıklı senelere hep sevdiklerin ve sevenlerinle birarada ol canım.

02/09/2012 10:57:00

Eylem mutlu yıllarr, şahane bir hayatın olsun:)))

02/09/2012 11:38:00

Necla Asudeye çok sevindim. Geçmiş olsun... Sana da öyle şifa diliyorum...

02/09/2012 11:44:00

hakketen 2.hamişlik te hamilelik daha kolay da...paçanı çekiştiren bir kuzu olduğundan ne dinlenmek ne de kendini dinlemek mümkün...

güzel bir duygu Allahım herkese nasip eylesin İnşallah...

02/09/2012 11:56:00

Selamlar herkese güzeller güzeli annişlerrr :)

Ben bugün de evdeyim, tembellik yapıyorum :')

Eylemmm doğum günün kutluolsun, niceee nice mutlu senelereee :)

Asude içinde çoook sevindim çook şükür birşey çıkmamış, Necla' cım sana da geçmiş olsun :(

Şöyle bir göz gezdirdim muhabbete, atladıığım şey varsa affola efenimmm :')

02/09/2012 11:59:00

yok Hülyacım...o anlamda demedim rahat derken hani tedirginlik falan yok...yorgunluk hat safhada bende de..enerjim falan yok..bi de ben huysuzlaştımda sankii..ilk hamileliğimde heyecanlıydım daha bir sabırsızdım bu merakta enerjimi veriordu acep...bunda çokta mrk etmiorum sanki iyidir İnşallah diorum..he zaten ilk bebelerden kendimize vakit kalmıorki...kızımı akşam uyutmak için 2 saat uğraşıorumki uyusa da bi kafamı koysam da dinlensem diye...

02/09/2012 12:07:00

merhaba Ayşegül:) evet beni atlamışsın şekerim:)) hem evdesin hem anca mı geliyorsun bakalım? :) oh ne güzel ya ben de evde olmak istiyoruuummmm:)))

02/09/2012 12:07:00

Merhabalaarrr... :)
Hülya (ayşenazın annesi ;) sana ayrıca merhaba :) senin hesabına göre biz de 7,23 aylığız :)
Necla çok geçmiş olsun, Asude için de gözün aydın sevindim ilaç kullanmak zorunda kalmadığınıza...
Eylemcim faceden msj attım ama okursan buradan da tekrarlayayım, MUTLU YILLARRR...
Tembel Ayşegül alıştın iyice evde oturmaya, hoş iziz almana ne kaldı şunun şurasında :)

02/09/2012 12:08:00

hepinize teşekkür ederim akşama hazırlık yapmaktan ne face deki mesajlarıma nede buraya bakamadım, şimdi kız uyudu bende şööle bi bakıyorum, kızlar  yeni hamileleri korkutmayayım ama gerçekten necla doğru söylüyor hani bu kadar sık tekme atmasa unutup gidiyorum gebeliğimi benim kızımda göööya uslu bebek.o evde iken ev toplamamın imkanı yok 3 oda bi salon bana oluyor 15 oda  7 salon,topla topla bitmiyoor,dinlenmek şöyle dursun yemek için vaktim yok, acaba benmi yapıyorum anlamıyorumki biraz naz yapsam fena olmaz aslında.neyyse kız uyurken yemeğimi yiyeyim paşamı doyurayım doğumgünümü kutlayan herkese teşekkürü borç bilirim,

02/09/2012 12:09:00

Selam hanımlar.... Şükür kavuşturana :)))) Bizim işyerinin internet bağlantısında bir sıkıntı çıktı dün o yüzden bi anda kayboldum ortadan. Bugünde yeni düzeldi sayılır sorun.. İşlerden anca fırsat buldum desem yeridir. Yoğun bir gün bugün yine... Sevgili mide ağrısına neden olan müşterilerimiz aramakta bugün :))) Ama neyse sizinle iki lak lak beni kendime getirir :D şimcik

Öncelikle doğumgünü kızından başlayalım :)))

EYLEMMMMMM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.. ALLAH EŞİN VE ÇOCUKLARINLA HATTA TÜM SEVDİKLERİNDE GÜZEL, SAĞLIKLI,HUZURLU BİR ÖMÜR NASİP ETSİN İNŞALLAH... YENİ YAŞINDA HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CANIM...

Sıra sizlerde hanımlar.. Neclacım kızın adına çok sevindim.. bak şükür ki temiz çıkmış :D sonuçlar... Ama sende dikkat et kendine Allah şifa versin.. Ayselcim inşallah hayırlısı olur... Ben doğumunda hayırlısı için dua ediyorum kendime hep. Hesap yapmıyorum kafamda. İnşallah hem senin hem bebeğin için en hayırlısı olur. İçinden geçen ve hayırlısı normal doğumsa bi avazda doğurur kurtulursun inşallah ;) 

Eee hanımlar.. Herkesler iyi maşallah.. Bugün yine eksikler var aramızda.. Hülyalar karışmasın ikinizde iyisiniz maşallah ... Yoncacım nice 3,5 aylara hadi :D:D dermişim ... 8,5 ayınıda gör.. 9 da da doğur hayırlısıyla inşallah :)))
aman bana çok çabuk geçti bu hamilelik ben hiç bişi anlamadım .. Çalışıyor olmaktanmı yoksa tam moduna girmemiş olmaktan mı bilemiyorum ama niyetim izne ayrılınca bol bol tadını çıkarmak.. Umarım son 2 ayda rahat geçerde tadını çıkartırım.. Hepimiz çıkartalım tabii tadını

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...