YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/09/2012 12:38:00

Özlemmm tarihte belirlendi ha, süperr :) Hadi bakalım hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli atlatırsın işalla. Kızınında iyi olmasına çok sevindim :) Ben aşıyı sağlık ocağında olmuştum.. aile hekimi var ya biten ilaçlarımı da gidip ona yazdırıyorum. Hemşire de gebelik takibimi yapıyor öle işte :)

doktorcum özlemcimm :) yani şimdiden izne alıştırma gibi bişi oluyo hakkaten :') ay az kaldıııııııı...

Dilekcim ya eşimin yanındayım pek nete de giremedim ki, şimdi anca fırsat buldum, e acık tembellik ettim uyudum da :') öööle işte :))

Bu arada Aysel annesindeymiş, o yüzden nete girmek için vakti olmuyormuş. Eh o da 38. haftasında artık :)

02/09/2012 12:39:00

Aile hekimimiz kim bakiyim bir. Bı de saglık ocağından kimse arayıp sormuyor yahu

02/09/2012 12:39:00

Sbeytekin hoşgeldin. Ben İstanbuldayım bu yüzden herhangi bi yer dr vs önermem manasız olur. Ankaralı arkadaşlar yardımcı olur sana... Hoşgeldin:)))

02/09/2012 12:41:00

aaaaaaa ben size hemen vereyim, emzirirken doktoruma sormustum sakinleştirici varmı diye melissa çayı, diğer adı  ile oğul otu dedi bana aldım içtim aayy oo neee kendimi o koltuktan bu koltuga atıyordum leylaaa gibi gezdim.ot bu ilaç değil adacayı gibi kaynatı içiliyor ama oldukça ''keyif verici'' bir ot.
  ns dursun: teşekkür ederim canım allah cümlemizin gönlüne göre versin, hepimiz anneliğimizn tadını çıkaralım tasasız gamsız günlerde inşallah.
   eylem gider, duşa girmem lazım hepinizi öptüm.

02/09/2012 12:42:00

Sbeytekin merhabalar. Ben Ankaradayim. Dogum için de hastaneyi erimiş kOnusup belirliyecekmisiz bir sonraki randevuya ins. Sanırım TOBBveya Guven olucak

02/09/2012 12:46:00

Oh ohhhh herkesin tarihler belli oluyor; şahane:))) 

02/09/2012 12:46:00

Benim o otlara çoooooooooooook ihtiyacım olcak gibi :)))

02/09/2012 12:49:00

benim SAT 8 ağustos. bebeğin geliişimi 2 hafta önce neredeyse gününe yaklaşmış yani birkaç gün geri. daha önce 1 hafta geriydi. ama doktorum kilosu gelişimi herşeyi çok güzel diyor. açıkçası ben de doktorumu seviyor ve ona güveniyorum. ;SAT a göre benim de doğum 14 mayıs görünüyor. ama tabii bebek bu belli olmaz büyük ihtimal sez. olacak o yüzden daha erken olur gibi. 36.haftadan itibaren bebek gelişimini daha sık takip edeceğiz dedi.

02/09/2012 12:51:00

Kızlar ben bugün slinglere taktım. Doğuma az kalmış anneler kanguru mu alıcaksınız sling mi kullanacaksız? İkinciyi bekleyenler ilkinde siz ne yaptınız....? Ayşegülcüm sen anlarsın bu işlerden, kesin araştırmışsındır:)))
Merak ediyorum bu konuyu bugün nedense, takıldım işte! Ne dersiniz?

02/09/2012 12:52:00

Ayşegülcüm bu arada bilemedim eşinin başında olacağını pardon gereksiz sitemlerde bulundum sanırım. umarım iyidir. bak ne diyeceğim şalgam suyu taşların düşmesine yardımcı oluyormuş. ben de şeker için içeceğim bakalım. denemekte fayda var zararlı bir içecek değil nasılsa. sahi hamilelikte zararlı değildir değil m,i?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...