YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 08:36:00

faydası olur Aysel olsun hiç hareket etmemekten iyidir. hatta benimki gibi uzun bir koridorun varsa 30-40 tur atsan iyi olur.

02/10/2012 08:37:00

)))))))  olur mu olur)) denemek lazım)

02/10/2012 08:45:00

yaaa ben de evde olmak istiyorum. neyse daha zaman var bana.

02/10/2012 08:55:00

tabi sen mecburiyetten ayrılmışsın canım ama işte ben de dinlenemiyorum bir türlü. belki evde olsaydım daha iyi olurdum belki böyle ufak sorunlar çıkmazdı çok hareketsiz kaldım iş yerinde. kışa denk geldiğim için yürüyüş olayını da yapamıyoruz akşamları. eve gittiğimde yemek yap, ye, ortalığı topla, az tv seyret kocanla 2 çift laf et derken gece 12 yi buluyor uyumamız. sabah 6-6:30 gibi zor kalkıyorum. hergünüm böyle geçiyor.

02/10/2012 09:18:00

Merhabalarrrr... Hepinize günaydınnn.. Dilekcim herşeyin yolunda olmasına sevindim. Allah daim etsin.. Sende stresten uzak dur, kafana takma tamammı .. Bende pazartesi gidicem bakalım hem kontrol hem şeker yüklemeleri yapılacak. nşallah güzel haberler getirirm size, umarım herşey yolundadır bizdede :)
Ayselcim öyle böyle geldin 38. haftaya. Hadi hayırlısıyla kalan zamanıda güzelce atlat inşallah. Ayşegül ;aman aman başladı masal hn. desene ufak ufak.. Dikkat et kendine. Allah hayırlısıyla zamanında kurtarsın hepimizi inşallah. Hülya sende döndün sahalara ne güzel.. Ankarada hava feci diorlar Allah yardımcınız olsun valla. Gül sanada merhaba.. Heraketler kişiye göre değişiyo sanırım benim 20. haftayı bulmuştu diye hatırlıyorum.... pıt pıt emin olamıyorum diyodum bizimki ramazan davuluna geçişe başladı gibi bu son zamanlarda ;) darısı başına inşallah..

Bugün biraz buruk başladım güne.. Dün iş yoğunlupundan nurtiye fazla bakamadım bugün su rahatsız olan anne Gamze yi okudum biraz :(((( Ne kadar şükretsek az halimize.
Allahım su mübarek cuma saatinde gamzenin ve gamze gibi yardıma, şifaya ihtiyacı olan herkesin yanında olsun inşallah. Allah kimseye dermansız dert vermesin.

02/10/2012 09:18:00

teşekkür ederim arkadaşlar içime soğuk su serptiniz:) korkuyordum bişey olacak diye Aysel Allah kurtarsın..Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah..(banada) Evet çok heyecanlıyım ya dört gözle bekliyoruz cimcimeyi:))))

02/10/2012 09:19:00

Merhaba güzel anneler, uzun zamandır görüşemedik ama ara ara takip ettim sizleri. Neclacım öncelikle kızında korktuğun hastalığın olmamasına inanılmaz sevindim. Allah bir daha yaşatmasın. Sana da çok geçmiş olsun.

Yeni gelen annaler, sizler de hoşgeldiniz. Bebişleriniz hayırlı olsun :)) Allah sağlıkla kavuşmanızı nasip etsin. 

Ayşegülcümmmm, geçmiş olsun. Aman dikkat et, tut daha kızını :)) Ne kadar güzel az kaldı Masal'ına kavuşmana. Allah yardımcın olsun.

Dilekçim sende aşını olmuşsun, geçmiş olsun canım. Bu rejim olayları gerçekten kötü. Zaten aç yaşıyoruz :( Benim doktorum da bu ay için dikkat etmemi istedi. 30 - 34 haftalarda çok kilo alınırmış. Bende sadece bebeğe yararlı şeyler yiyorum. Hiç abur cubur yok.

Allah hepimizin yardımcısı olsun.

02/10/2012 09:21:00

Neşecim sorma yaa, bende okudum ve koptum sonrasında. Çok etkilendim. Allahım biran önce sağlığına kavuştursun ve evladına bağışlasın. Feci birşey. Allah kimseye yaşatmasın :(((

02/10/2012 09:24:00

Ay Banu valla kendime gelemedim sabahtan beri. Birde benim güncelleme sayfasında Gamzenin kendi blog adresini yayınlamışlar sabah onu okudum biraz... Kalakaldım oturtuğum yerde. Kim bilir daha nerelerde neler yaşanıyor :((( Rabbim korusun. Hepimize, herkese sağlık sıhhat versin. gerçekten gerisi boş şu hayatta. Herşeyin başı sağlık... 

02/10/2012 09:28:00

Günaydınlar kızlarrr :)

Nolmuş yaw :/ okumadım detayı..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...