YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 09:43:00

Ayşegülcüm, biraz sinir bozucu bir durum. Zaten son haftaların bence canını sıkma okuyarak.

02/10/2012 09:56:00

:/ hadi ya o derece yanii.. tamam hiç okumayayım :( Aman zaten son bi kaç gündür iyice herşeyi kafama sarar oldum tv bile izlemeye korkuyorum artık.. 

biraz önce işe gelirken asansörde bi sinirlerim boşaldı bi ağladım rahatladım, zaman yaklaştıkça doumdan tırsıyomuyum ne :/ kendimi bi an mutsuz hissettim yaa :')

02/10/2012 10:03:00

Canım benim, çok normal ama değil mi?  Kendini mutsuz hissettikçe okşa göbeğini, masal prensesini:) Bak nasıl iyi gelecek... Birde seni anladığımızı ve yanında olduğumuzu unutma...Hepimiz aynıyız şuan.

Benimde anım anıma uymuyor Aycicim. Bazen inanılmaz mutluyum bazen en ufak birşeye takılıyorum. Ama bebiş etkilenmesin diye hemen ona kavuşamacağım anları düşleyip kendime geliyorum.  

02/10/2012 10:04:00

Merhabalar...güzel annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.................tatlı hamişler.........

bugün ankarada kara kışa rağmen işe geldik...heryer kayıyor...ya bi hamilenin bu buzlarda dışarda ne işi var...sağolsun valimiz yine düşünmedi bizleri...akşam da tam 2,5 saatte gittim eve...evde olmayın ne çok isterdimmmmmmmmmmmm:)))

02/10/2012 10:08:00

Normal aslında haklısın, zaman da yaklaştıkça bu duygusal değişimler daha da artıyor :)))) 

Hepinizin desteğini hissediyorum, bizi en iyi yine biz anlarız dediğin gibi hepimiz aynı durumdayız şu an :) 

su gibi akıp geçse zaman, rüya gibi sıkıntısız atlatsak hemencik bi bakmışız ki bebişlerimiz kucağımızdaaa... yine dua moduna girdim ben :D zaten 7/24 dua eder bi tip haline geldim :))) Eşim de şaşıyor bu halime, sen bu kadar dua etmezdin noldu diye :D :D 

inşallahlar maşallahlar dilimden düşmüyor resmen, şu Adnan hocanın hatunları gibi :D :D 

Ayyy,, aysenaz çok dikkat et kendinee.. çok riskli yaaa, Allah korusun tüm tehlikelerdeeeen :')

02/10/2012 10:19:00

sağolun güzel hamişler...

hatırlıyorum da kızımla doğuma gitmeden önce neler aklıma gelmişti...son 3 ay falan her gece doğum yapmıştım:)

hatta bi önceki gece almasınlar kızımı daha çok erken 2 ay daha kalsaydı bizi ayırmayın diye ağladığımı hatırlıyorum...

biraz tedirginlik olmak gayet normal ama bebeğini görünce hiç bişiyin kalmıyor...Allahın büyük lütfu bu...çok şükür...

sağlıkla kavuşalım İnşallah...

02/10/2012 10:31:00

Aamin Hülya' cım inşallaaah dediğin gibi  :) ben baya bi panik olcam sanırım ama sakin olmam lazım paniğin bi getirisi yok =) 

02/10/2012 10:37:00

yemeğimizi yedik geldiiikkk:))) ya o duygusal iniş çıkışlar bende oluyor zaten. dün dizi izliyorum ağlıyorum. bugün doktordan geldim herşey çok iyi olmasına rağmen bir durgunluk çöktü üzerime sanki mutlu hissetmiyormuşum gibi ne bileyim hala o moddayım.

02/10/2012 10:37:00

ay korktuuum))) bi de sabirsizlaniyoruuuuuuuu mmm)

02/10/2012 10:40:00

korkmamalıyızzzz :') 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...