YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 11:46:00

hah bak motive edin birbirinizi... Aysel ve Ayşegül :D:D:D lafım size...Zamanı azalanlar olduğunuz için söylüyorum :D:D:D Neden korkuyosunuz ki... Anne olacaksınız resmen... Karnında değil kucağında olacak bebeğiniz artık. Amannnn belki sizin gibi zaman yaklaştıkça bizde korkuyoruz demeye başlıyacağız... Ben bugün normal değilim kızlar yaa saçmalarsam kusuruma bakmayın olurmu... Bilmediğiniz, tecrübe etmediğiniz bir durumla karşı karşıya kalmak herkesi ürkütür belki ama sonu güzel.. Sadece orasını düşünün :) ve senem in gönderdiği linkte ki pozitif doğum hikayelerini okuyun ;)

02/10/2012 11:50:00

yok özlem özel sektördeyim bide onun sıkıntısı var işte 

devlete haftaiçi gidecen işlemi vırtı zırtı daha uzun sürüyor
diğer türlüde böyle sadece özele bağlı kalmak sonra sıkıntı yaratırmı diye düşünüyorum?

02/10/2012 11:51:00

bugünlerde ben çok olumsuzum ya. hormonlar depreşir mi bu zamanlar? bunların durulduğu bir zaman yok mu? açıkçası fiziksel yorgunluktan ziyade ruhsal yorgunluk daha çok bende. ben de iyi değilim sanırım bugün. halbuki oğlumu gördüm gayet iyi herşey yolunda dedi doktor. ama neden böyleyim ben yaaa...:(( neyse ben yazmayım bir süre sizin de moralinizi bozmayım.

02/10/2012 11:52:00

ya kızlar beni gören 5 aylık falan sanıyor...böle bi göbeğim aniden büyüdü...noluyoooooo?

kızımda böle değildi yahuuu...

şişko bir hamişim ben:))) ühühüühühhühü

son aylarda napıcam...doktorumda kızacak.....

02/10/2012 12:00:00

şöle geriye doğru okudumda...yaw kızlar hepimiz bi bunalmışız...olumsuz düşünüyorus..mutsuz ve yorgunuz sanki...havadan sudan belki de...güneş yok..dışarı çıkmak dolaşmak yok..ondan oluyor galiba...

hadi kızlar iyi düşünelim iyi olsun İnşallah...canlanalım biraz hadiiiiiiii hooopppppppppppppppp hooppppppppp...

02/10/2012 12:20:00

eheh :) full motivelere devam kızlar iyi oluyo valla :)))))

Benim de şöyle bir hikayem oldu;

Akyaka da balık avlamaya çıkmıştık annem babam ben ve eşim. Bende ilk defa tutmak için gittim. kızımın şansına olsun dedim.. o gece kimse balık yakalayamadı, benim kasnağım da kırıldı bende uçuna taş bağladım ağırlık olsun diye, minikte bir et parçası taktım , saldım denize. Annem de o sırada kıpraşma olursa hızlıca çek dedi, bende de hep kıpraşma oluyordu ama çekmiyordum. bir anda bir çektim aman yarebbim kocaman bi balık :D Balık tutmaya gelen herkes başımıza toplandı. Kıymetli bir balıkmış ve çorbası çok lezzetliymiş falan. Millet bunu konuşurken balık benim yüzümden ölüyor diye başladım ağlamaya... 

Benim ağladığımı görenler haliyle tip tip yüzüme bakıp güldü, bende atıcam o balığı kızımın şansınaydı o yaşasın ölmesin diye haykırarak balığı denize attırdım... Ertesi gün beni sahilde gördüklerinde gülümsemeleri hala gözümün önünde :D Ama napim, o ölseydi ömür boyu vicdan azabı çekerdim :'((

02/10/2012 12:21:00

ayşenaz banada pofidik pofidik oldun diyorlar 

daha bu ayda sonum ne olcak bilmiyorum 
zaten üstümede bişey olmaz oldu pufff

02/10/2012 12:30:00

Alemsin Ayşegülcüm :) Bende balık yiyorum ama balıkların can çekişmesini gördüğümde dayanamıyorum.

02/10/2012 12:33:00

sbeytekin beni yuvarlasalar gidicem o haldeyim 3 kilo aldım şimdiden amaninnn:)

ben 1 aydır giyiyorum hamiş pantolonu :)))düşün yani...kızımda 18 kg aldım ama bunda 30 olmaz İnşallah...

02/10/2012 12:36:00

işteee banucumm.. Bana da o gün söylenenler arasında, "yerken iyi oluyo amaaaa" cümlesi de vardı :))))))

Evet yerken iyi oluyo da ölümüne ben sebep olmayayım yahuuu :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...