YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 13:23:00

Tamam o zaman Aycicim, kendin hazırlıyorsan zaten onda sorun yok.

02/10/2012 13:23:00

bende bi tane pantolon aldım ama 1-2 kere giydim, en güzeli ve rahatı bol elbiseler ve tayt-tunik :)) 

hiç hamile elbisesi de almadım, Bol kesim elbiseler oluyor ya onlar çok güzel geliyor ;) hamile elbisesi 100tl ise normal bir bol elbiseyi daha uyguna alıp 100tl ye 2-3 elbise alabilirsiniz. Bol elbiseler markafonide trendyolda falan çok denk geliyor ;) tavsiye ederim ;)

02/10/2012 13:32:00

Dilekcim bi de somon tarifi veriym sana bak şahane oluyor. Biizmde balık günümüz bu gün. Eşim yapıyor, çok güzel yemek yapar zaten. İki dilim norweç somonu alıyorsunuz. Genellikle dilimi 200- 250 gr oluyor...  Biz teflon tavada yapıyoruz altına yuvarlak dilimlenmiş patates, üstüne somon dilimlerin, domates,halka soğan sarımsak havuç diz kapa kapağını tatlım, tuz da koyma sarımsak daki tuz sana yeter, birazcık z. yağı gezdir üstüne, yarım saatte orta ateşte pişmiş olur. Bir su bırakıyor Omega 3 deposu:))))
 Yarasın paşaya:)))  

02/10/2012 13:37:00

ya Yoncacım güzel oluyordur da ben balıkla sebzeyi bir arada pek sevemedim ya:( bir kere fırında yapmıştım sebzeli olarak çok su bırakmıştı haşlama gibi olmuştu sevememiştim. belki bu güzel oluyordur aslında denemek lazım teşekkür ederim tatlım. ızgarayı tercih ediyorum çoğunlukla bakalım benim koca ne diyecek? :))

02/10/2012 13:55:00

Yoncaaaaaaa harikasın... Ay çok hoşuma gitti yazdıkların.. Bide tarifini bende çaldım haberin olsun :))))))))))))

Kızlar takılmayın kilolara yaa.. elbette çok aşırı olmaması kendimiz için iyi ama oluyosada yapacak bişi yok boşverin :D

Fatmaa hoşgeldin. İyisin dimii. Gamze deme valla bende fenayım bugün. Okudum ama bütün günümü etkiledi açıkçası. Rabbim şifasını verir inşallah.

02/10/2012 13:56:00

ya bu arada ben ne istediğim pasta kalmamış diye neden balık ölüyo diye ağlamıyorum...Süpersiniz keşke bende öyle şeyler yaşasam belki o zaman daha bi içten hissederim hamileliği belkim yaa :S Duygusuzmuyum acabaaaaaaaa :S

02/10/2012 13:57:00

Arkadaşlar yaa, kimseyi üzmek sıkmak istemem ama Gamze için bizler ne yapabiliriz sizce :((( Şu ilik yardımı için ne yapılabailir, face de mi paylaşsak? Ama nasıl ulaşacaklar Gamze'ye? Aklım durdu, fikri olanlar ne olur söylesin yapalım :((((

Lütfen canınızı çok sıkmak yerine hani hep sıkılıyoruz diyoruz ya, allahımıza şükredelim. Ne olr morellerinizi çok bozmayın ama birşeyler yapmaya çalışalım....

02/10/2012 14:00:00

Az önce benim güncelleme sayfasında su bilgiyi gördüm. Sanırım cidden bişiler yapmak için iyi organize olmak lazım. Yardımcı olalım derken boşa gitmesin.

OLITO gamze facete yazmıs "HAYIR HEMEN DEĞİL BİR KAÇ KİŞİ SADECE TROMBOSİT İHTİYACI KAN MERKEZİNDE 4 GÜN TUTULUYO EN FAZLA. BOŞA GİTMESİN EMEKLER
2 saat önce
Yorum yaz

OLITO ER NE OLUR. TROMBOSİT VEREN KİŞİ 3 AY BİDAHA VEREMİYO.
2 saat önce 
OLITO dediğiniz gibi cok iyi org olmak lazım..
2 saat önce 
dilhan sillelim face i ozaman Esra dimi
2 saat önce

02/10/2012 14:03:00

Gamzenin durumunu anlatan bloğun adresini bana da bi gönderin yaw, okumucaktım ama merak ettim. 

Durum baya vahim anlaşılan ama Gamze gibi kim bilir kaç çocuk var durumundan bihaber olduğumuz :( Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun inşallah :'((( 

02/10/2012 14:05:00

Ayyy Ayciii, sen boşver hiç okuma, seni düşünerek yazmak istemedim ama birşeyler yapmak lazım. Sadece şunu bil. Çocuk değil hasta olan, anne hasta :((( Ve trombosit lazımmış. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...