YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 15:07:00

İnşallah canım söyle kızına acele etmesin :) Düşüremedi mi hala taşı eşin ? 

02/10/2012 15:10:00

Blogdaki yazıyı şimdi okudum, hakikaten içi acıyor insanın. Allah şifa versin, bol bol dua etmekten başka bişey yapamayız şu an sanırım... Bir de paylaşabilir duyurabiliriz anca... Bir anne için büyük imtahan, allah sağlıkla çıkmayı nasip etsin...:(((

Zeynepcim Hoşgeldin.... Prensesler nasıl, ayyy iki tane kız, ne eğlenceli olacak, giydir süsle, tokalar mokalar, benim kzım olursa kesin kokoş olur:))))
Yazının herkese iyi gelmesine sevindim. Gaz vermek için yazmadım ha, gerçekten böyle düşünüyorum. Arada moral bozuklukları olur. Zaten hayatın kendisi yeterince zor, hormonlar da bir yandan vurup duruyor...:))) Güzel günlere odaklanmak lazım diy mi?

A bende bu arada amniyosentez için randevu aldım. 21 şubatta, onuda atlatacağız inşallah:))) 

02/10/2012 15:12:00

Amin... O ağrılar gerçekten zorluyor insanı. Ama anne olmak böyle bişey demek ki. Onların içimizdeki varlığını hissedebilmenin güzelliğinin yanında o ağrılar unutuluyor. 

02/10/2012 15:13:00

hadi hayırlısı Yoncacım. dualarımız seninle tatlım. zaten şu testler falan bitsin oh dünya varmış dersin (gerçi ben diyemedim üühüüühüüühüü) ama sen dersin inşallah arkadaşım:)

02/10/2012 15:16:00

Hoşbulduk yonca. İyiler kızlar. Epey hareketliler bu aralar :) Eee insanın kızı olunca ister istemez kokoşluk oluyor. Kızların ruhunda var kokoşluk :))

İnşallah seninde güzel haberlerini alacağız...

02/10/2012 15:19:00

offf sorma Zeynepcim gelen giden yok taşlardan :D benim ki çıkacak yakında bi taş çıkamadı :') 

Atlatıcaz inşallah en kısa zamanda. 

Yoncaaaamm hadi bakalım güzel haberlerini beklyioruz ;)

Yuppiii bu arada benim de yarın eşim ii olursa tabii hamilelik çekimlerim olcaaak :) Allahım inşallah bir aksilik olmaz :')

02/10/2012 15:24:00

Yoncacım, herşey çok güzel olacak. Dualarımız da seninle olacak tabiki .... Ben birazdan çıkıyorum güzel anneler. Kendinize çok iyi bakın. Hepinizi çok öpüyorum.

Morellerin yüksek olduğu, sıkıntısız bir haftasonu diliyorum hepinize :))

02/10/2012 15:25:00

Masal bebekten önce gelir inşallah taşlar :) 

Yaaa ne güzel...  fotoları çektirde sonra bizle de paylaşırsın artık merakla bekliyorum :)

02/10/2012 15:27:00

eveettt fotoları paylaş bizimle mutlaka çok şirin çıkacaksın biliyoruuummm:)))

Banucum sana da iyi haftasonları. kendine çok iyi bak. öpüyorum.

02/10/2012 15:29:00

Kızlar benden de bu günlük bu kadaarrrr:))) Eşimin Eskişehirden abisi geldi... Biraz evvel muhabbeti geçmiş şimdi bunlar kesin rakı-balık yaparlar:((( Ben biraz sohbete dahil olayım. İyi haftasonları ara da vakit bulursak haberleşelim. Güzel vakit geçirin, öpüyorum herkesi....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...