YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 15:29:00

paylaşırım elbette :) Face den de takip edersiniz zati ;) 

Bu arada çektirmek isteyenler arkadaşım diğer  illere de gidiyor sanıyorum, bilgi alır dönerim size yine ;) 

02/10/2012 15:34:00

sana da iyi akşamlar Yoncacım. hemşehrilerime selamlar:) bizim yerimize de yapsınlar bari rakı balık olayını yanında da şalgamı unutmasınlar:))) öptüm canım.

02/10/2012 15:36:00

Tamam ozaman takipçiniz Ayşegül :))) 

Yonca artık idare ediceksin yapacak bişey yok arada sana da koklatırlar belki :) 

Neyse ben de kaçayım artık ufaktan... Hepinize süper bir hafta sonu diliyorum. Görüşmek üzere. Hadi uçtum bennn :))

02/10/2012 15:40:00

iyi akşamlaaaaaar kendinize ve bebişlere iyi bakınn :)

02/10/2012 15:41:00

iyi akşamlar Zeynepcim sana da. eee... ben de çıkayım hazırlanayım ufaktan. anca olur. herkese iyi haftasonları. hepinizi öpüyorum.

02/10/2012 15:45:00

bende kaçtımmmmm :) Herkeseee iyi hafta sonlarııııııııııı :)

02/10/2012 16:10:00

Kaçmış herkes ben daha yeni gelebildim 2 gündür, kimse özlemedimi beni :( yorgunum, bitkinim, neyseki haftasonu geldi...
Gamzenin hikayesini dün öğrendim ben de, Allah yardımcısı olsun, aynı şehirde olanların birebir yardım etme imkanı daha çok ama onun için en büyük destek ailesinden gelen destek olacaktır, bir de hastalığı için iyi donanımlı bir merkezde bu işin uzmanlarıyla olması çok önemli, bunca insanın duası ve yardımlarıyla ayakta duracağına inanıyorum ben. Trombosit ve benzer kan ürünlerine tedavisi sürecinde belirli dönemlerde çok ihtiyacı olacak ama bunlar öyle biriktirilip aylarca saklanacak şeyler değil maalesef, eminim gerekli olduğu zamanlarda burada duyurulması bile ona yetecek kanı sağlayacaktır. Ben mesleğim icabı bu hastalıkla savaşan o kadar çok çocuk gördüm tanıdımki, o çocukların ve ailelerinin yanında olabilme onlara yardım edebilme şansım da oldu çok şükür, birçoğunu yıllar sonra hastalıktan kurtulmuş hayata tutunmuş ve yaşadıklarını geride bırakmış birer genç olarak görmenin verdiği mutluluk anlatılamaz birşey. Allah Gamze hanıma da şifa versin inşallah iyilik haberlerini de okur seviniriz.

02/10/2012 16:22:00

Bu arada yeni gelenler hoşgelmiş aramıza :))
Ve herşeyi okuyamasam da Yoncanın şu cümlesi bitirdi beni: ''Zümrüdüanka kuşları gibiyiz hepimiz; hem kendimizi yeniden doğuracağız küllerimizden, hemde yepyeni başka bir canı...'', yepyeni bir hayat, yepyeni heyecanlar mutluluklar, şimdilik tam olarak anlayamadığımız büyülü bir değişim bizi bekliyor arkadaşlar. Bizler daha hamile olduğumuzu öğrendiğimiz günden beri ne güzel bir heyecanla değişiverdik, ara ara dalgalanmalar yaşasak ta hepimiz eşsiz bir huzurla sevinçle dolduk, hareket etmeye yatakta sağdan sola dönmeye zorlanırken minik bir tekme, ultrasonda gördüğümüz ufak bir gülücük bile yetti de arttı mutluluğumuzu katlamaya, peki ya bebeklerimizi sağ salim kucaklayıp kokladığımızda ne olacak, nirvanaya ulaşıcaz belki de :))

02/10/2012 16:29:00

Sağol Hülyacım, aynen öyle çok yoğundum, çözdün sen beni :)) herkes işyerinde daha rahat oluyor eve gelince kapatıveriyor bilgisayarı, bense evde geceleri haftasonları daha çok vakit buluyorum, bazen işim olmadığı veya izinli olduğum günlerde rahatça takılabiliyorum burada...ama öyle bişey olduki, bağımlılık yaptı bu grup bende, görmesemde çok sevdim hepinizi, aranızda kendimi çok rahat hissettim, o yüzden de gün içinde yoğunlukta da olsa fırsat yaratmaya çalışıyorum kendime nurticanlarımı takip etmek, sohbetlerine katılabilmek için :))

02/10/2012 16:32:00

amanın sen felsefemi okudun, aynı evde bir psikiyatrist bir filozof, ne ruhani bir evdir sizinki :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...