YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/24/2012 08:28:00

tabi bunlar benim fikirlerim herkesin aile yaşantısı farklı ama ilerde zorlanınca her yolu deniyorsunuz belki fikir olur bu söylediklerim

01/24/2012 08:28:00

bende dr brown ın var ama cam değil bir tane de cam almak istiyorum emzik almadım ama ema dediğin gibi almak lazım bebek karar veriyor kullanıp kullanmayacağına zaten.

01/24/2012 08:31:00

ya akıl akıldan üstündür demişler emacım bizim aklımıza gelen senin aklına gelmez senin aklına gelen bizim aklımıza gelmez hem sen deneyimli birisin elbetteki deneyimlerini bizimle paylaş ki hepimiz birşeyler alalım o tecrübelerden:) varlığın çok güzel:)

ayşegül,benimbi önerim var..biberon emzik konusunda..benim oğluş 3,5yaşında hala sütünü biberondon içmek istior.ben de sütten soğur diye ısrar etmiyorum bırakması konusunda,gittiği yere kadar bakalım..ben ilk günden beri chicconun cam biberonlarını kullanıyorum,cam sağlıktır ne de olsa...hem her boyuda var..ama biberon emziği avent..diğerlerini kabul etmiyordu..emzikte de mesela aventtenbaşka emzik tutmuyordu..yani kendi tercihleri oluyor..emzikler de aylarına göre farklı farklı satılıyor.ayrıca bazı bebişler de emzik ve biberonu kesinlikle kabul etmiyor...yani elinde de patlayabilir..bence o işi doğduktan sonraya bırak,hem emzirirsin mutlaka..biberonu bilmem ama emziği şiddetle tavsiye ediyorum,kesinlikle hayat kurtarıcı..

kesinlikle haklısın dgireniz bir tane alın dursun ama şu yanlışıda yapmayın benim gibi ben almadı diye başka marka aldım onuda almadı yani markadan filan değil emzik almayınca almıyor 

01/24/2012 08:32:00

bende bu gruba yaşadığım zorlukları yeni hamileler yaşamasın diye üye oldum aklınıza ne gelirse sorabilirsiniz

01/24/2012 08:32:00

aynen öyle meme yapısına bile onlar karar verirmiş kimisi kauçuk istermiş kimisi slikon mesela yani her ikisinden de alalı bence

01/24/2012 08:34:00

benim sütüm çok olduğu için birini ancak bitiriyordu diğerini sağıyordum bir tane pompanın biberonu vardı on bir öğün sağdığımı diğerinde başka öğün sağdığımı koyuyordum farklı zamnlarda sağılan sütleri karıştırmıyordum

01/24/2012 08:35:00

benim sütüm çok olduğu için birini ancak bitiriyordu diğerini sağıyordum bir tane pompanın biberonu vardı on bir öğün sağdığımı diğerinde başka öğün sağdığımı koyuyordum farklı zamnlarda sağılan sütleri karıştırmıyordum

01/24/2012 08:36:00

bide arkadaşlar doğumdan sonra süt sızması die bir hastalık var bunu araştırın başınıza gelirse ne yapacağınızı bilirsiniz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...