YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/10/2012 16:33:00

canımmm teşekkür ederim :))

02/10/2012 16:42:00

:)) klasik çekirdek aile :)
ben kaçıyorum şimdilik, gece girerim tekrar, buralarda olan olursa ses versin ben gelirim :)
hadi şimdilik iyi akşamlar Hülyacım, seni ruhlarınla ay pardon çekirdek ailenle başbaşa bırakayım ;))

02/10/2012 22:33:00

Özlemcimmmm hiç özlenmez olurmusunnn... :* yoğunluğuna verdim bende -ki bende tembellik yptım gelemedim pek :)

Kızlarr bu arada saçlarımı kestirdim, kıydım valla, ama artık sıkmıştı yaw =) yıkayınca bonus gibi olmam umarım :D :D :D

02/11/2012 09:17:00

Günaydın güzeller :))

Ayşegülcüm güle güle kullan yeni saçlarını, ben de izne çıkınca gidicem inşallah, 8 aydır kuaföre falan uğradığım yok desem :)

Bugün gidip pijama gecelik falan bakayım dedim ben de, herkese iyi haftasonları diliyorum, hepinizi öpüyorum şekerler ;)

02/11/2012 10:39:00

Selaaaaammmmm.... Herkese iyi hafta sonları :)) doktorcum ozlememek mümkün mü... Askolsun valla malum mesleğin nedeniyle gelememen normaldir ;) bende pek kalamadım son iki gündür Yoğunluktan..

Aysegulcum güle güle kullan saclarını benimde niyetim var ne zamandır ama bir türlü gidemedim kuaföre :)) off ya kahvaltıyı fazla kaçırdım sanırım kalkamadim bı saattir yerimden şişkinlikten :(( kocis güya Cumartesi calismiyo ama gitti yine ise :(( koltukta miskinlik yapar durumdayım canlanmam lazim

02/11/2012 10:41:00

Ay Hülya stres yapma :( sen tecrubelisin bide niye tedirgin oluyosun ki.. Allahın izniyle rahat rahat saglikla alicaz inşallah bebislerimizi kucağımıza

02/11/2012 10:58:00

Canım gecmis olsun önce bilmiyorum ama asıl böyle durumda stresten uzak durmak daha gerekli... Allah yardımcın olsun, şifa versin.. Ama olumsuz düşünme lütfen... İnşallah hersey güzel gidecek olumlu duşun bide bence esine söylemekten korkma. Endişelerini bildigi zaman daha fazla rahatlatır seni. Mesleği gereği hassasiyetini anliyordur zaten

Ama sen güzel duşun... Her zaman

02/11/2012 11:53:00

Canım benim güzel haberlerini bekliyoruz. İnşallah hersy yolundadir. Sen stresten uzak durmalisin, o yüzden icini rahat tut ve iyi duşun. Öpüyorum. tekrar acil sifalar

02/11/2012 16:56:00

Hülya' cım büyük geçmiş olsun sana da kızına da. Aman strese hayırrrrrr, seni sıkan, üzen, strese sokan herkesten ve herşeyden uzak durmaya çalış.. Herşey güzel olacak buna inan :)

Defne' ye de kıyamam yaaa canım benim, ciddi birşey yoktur inşallah. Hemencik geçer umarım dudağıı..

--

Bende bugün sabah erkenden uyandım, fotoğraf çekimi için aksesuarlarımı hazırladım giysilerimi falan. Oturdum kahvaltıyaa.. Bir tel geldi, çekimi yapacak arkadaşımdan; acilen doğuma gitmesi gerekiyormuş, birinin doğumu başlamış :)) Saat 2 gibi işi bitmiş 3 gibi buluştuk İzmir' e hareket ettik, çekim yapacağımız alana geldik, arabadan indik birde baktık ki fotoğraf makinasını onların arabada unutmuşuz :)))))) iner inmez geri Manisa' ya döndük, güneş batmadan çekim yapalım bari olduğu kadar diye, neyse ki birkaç çekim yaptık yarın devam edeceğiz bir aksilik olmazsa :)))))))

02/11/2012 17:10:00

Ah kıyamam ona beeeen, canı yandi tabi, kaçtı keyfi :( Çocuklar bizlerden daha dirençliler acılara :) sevdiği bir oyunu oynamaya daldığında bile acısını unutur, sen onu kafana takıp üzülmeee, Allah daha beterlerinden korusun ;) Böyle şeyler olur arada..

inşallah en kısa zamanda :')

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...