YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/11/2012 17:17:00

hehe :))) canım benim yaaaa.. sanırım benim kızım da babacı olcak, benden ziyade eşimin sesine daha çok tepki veriyor :) kızlar daha çok babacı oluyorlar yaa.. Göreceğiz bakalım minnoşu çıkınca nasıl olacak :)

02/11/2012 17:22:00

eyvah :D

Desene benim de senin gibi 2. yi erkek tutturmam lazım, yoksa işim iş :) baba kız unuturlar beni :)))

http://kisiselbakim.milliyet.com.tr/bebeklerle-ilgili-ilginc-bilgiler-/annevecocuk/haberdetay/17.01.2012/1490094/default.htm

burada bebeklerle ilgili inginç bilgiler yayınlamışlar :)))

işte ilk foto :) ah bu saç delirtti yaaaa... korsan gibim olmuşum :D

02/11/2012 18:18:00

Hülyacim gecmis olsun tekrar tekrar. Aysegulun dediği gibi seni üzen strese sokan seylerden uzak dur mümkün olduğunca. Defne icinde gecmis olsun Allah beterinden korusun. babasına naz yapiyosa geciyordur canının acısı :))) ah ah baba kız askı baska olur cidden. Bilirim :)))) annem duymasın ama suan her ikiside cok kıymetli benim için :))) aysegulcum sende üzülme babaci olur bebisin diye :)) büyüdukce ikinizde önemli olursunuz nasıl olsa. Cekim olayınızda olay olmuş cidden :)) üzüldüm valla ama neyse hadi yarın devam edersin inşallah ama foto mak. Sahip çıkın unutmayın biryerlerde :))) ah ah su gunü de miskin miskin evde geçirdim ama yarın acısını çıkarırım inşallah

02/11/2012 18:20:00

Vaayyy vayyyy vayyyy artiste bak artiste

02/11/2012 18:20:00

Sorma valla Neşecim olay olduk :D

Sende dinlenmişsin işte ne güzel ;) Miden ne durumda bu arada _?

02/11/2012 18:23:00

Ay midem benim hep aynı be canım :)) alıştım ben artık mide olayına biliyosub :)) bu arada resim cok hoş.. korsan gibim falan değil valla :)))) tel.den girdim ama şarjı bitmek üzere kaybolursam ortadan haberiniz olsun :)))

02/11/2012 18:26:00

yapma yaaaaaaaaa :( geçmedi gitti miden ama senden çoooooook daha beter halde bir arkadaşım var dua et yine de haline :') Allah beterinden saklasın inşallaaah..

Saç fıtık etti ya sorma, korsan değilsem o zaman hayko mode-2 diyelim :D :D :D diğer göz pörtlek eheheheh :))))

Güzel şeyler çıktı ortaya yaa, devamını merak ediyorum bende :)

02/11/2012 18:41:00

Merhaba...
Hülyacım geçmiş olsun, iyi bak kendine, defneye de babası bakar artık aralarındaki aşkın hatrına :))
Ayşegülllllllll o ne resim öyle, çok güzel olmuş, eminim daha güzelleri de olacak, siz yeterki fotoğraf makinesini unutmayın ;)))))

02/11/2012 18:43:00

Hoşgeldin özlemimmmm :)

ya sorma, unutulduğu andaki şokumuzu hatta şokumu anlatamam :D ama nedense sabahtan beri bişeylerin ters gideceği içime doğdu resmen eşime sölicektim hep aman sölemeyim de bide tutmasın diyordum, nitekim tuttu :D

Ama olsun çok güzel şeyler çıktı ortaya. Yarın unutmayız artık :))))

02/11/2012 19:00:00

Hayırlısı olmuştur mutlaka ama alemsiniz cidden, ha kendini unutmuşsun ha makineyi :)
Eminim çok güzel şeyler çıktığına, arkadaşının facedeki sayfasına göz attım da harika fotoğraflar çekmiş, sizinkiler de muhteşem olacak bence :)
Ben de Gaziantepte çekim yapan birkaç kişi buldum daha doğrusu eşim araştırmış mail atmış falan ama şansıma ne diyeyim bilmem, bulduğumuz doğum fotoğrafçısı da hamileymiş ve yaklaşık aynı günlerde doğuracağımız için olmadı tabii, kadına bak yaa tut sen benimle aynı zamanda hamnile kal :)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...