YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/12/2012 11:57:00

eddo, merhaba canim) 

Özlem, kızım akıllı duruyo şimdilik)) zamanda bi türlü geçmiyo))) kızıma kavuşmak istiyom)

02/12/2012 12:29:00

İyi pazarlar herkese. :)

Benim gibi sabırsız annelerin olması güzel. Erken doğacak diye beklerken yarın doğum öncesi iznim bitiyor. :)) Doktorum 10 gün uzatacak iznimi. Sabırsızlanıyorum biran önce kucağıma alayım diye meleğimi. 

02/12/2012 13:57:00

emir_melek ay senin bebisine de az kaldiii)))

02/13/2012 07:05:00

günaydınlar güzeller güzeli annelerrrrr :)

Çoook güzel, sağlıklı, mutlu bir hafta diliyorum... Herşey gönlümüzce olsun inşallaaah :)

02/13/2012 07:13:00

Ayşegülcüm günaydın, herşey yolunda değil mi :) Resimlerini gördüm çok güzeller. Ama eminim ki daha çok resimlerin vardır birbirinden güzel :)

Ayselcim, doğuma çok az kaldı, hadi biraz daha sabır :) Allah hayırlısı ile tamamına erdirsin.

Bende hepinize çok güzel ve sağlık dolu bir hafta diliyorum.

02/13/2012 07:21:00

Günaydınlaaar :) Teşekkürler Banu' cumm. Evet baya fazla yaklaşık bir 800 küsür kadar :))) 
Güzel şeyler çıktı ortaya :)

Ayselllll, bir haftayı daha deviriyoruzz :) bizim minnoşlar artık çıkmak için sabırsızlanıyorlar :')

02/13/2012 07:50:00

Günaydın güzel anneleerrr..:)))) uzuuuunnnn bir hafta sonundan sonra aranızdayım işte:) çok özledim sizleri. haftasonu ben pek giremiyorum. genelde eşimle dışardayız. alışveriş, yürüyüş falan. evde olduğumuz zamanda ev işleri falan anca işte. valla göz açıp kapayana kadar geçiyor dinlenmeye zaman bulamıyoruz desem yalan olmaz. olsun eşimle geçirdiğim her an çok keyifli o yeter.

Ayşegülcüm fotoğrafın süper çıkmış. sonrakileri görmedim face de sanırım. akşam bakarım artık. bende bir değişiklik yok. herşey aynı bende.

02/13/2012 08:19:00

Günaydınlarrrr :))
Aysel ve emir_melek biraz daha sabır, o büyülü ana çok az kaldı, Allah kolaylıkla sağlıkla kurtarsın...
Ayşegüüüüülllllllll, sen beni çatlatmakmı istiyosun yahu, 800 tanemiii, biz 1 tane çekecek bulamıyoruzzz :(( gördüklerim çok güzeldi, diğerleri ne güzeldir kimbilir, hele bebişle beraber çekilecekleri sabırsızlıkla bekliyorum :)))
Dilekçim aynen öyle oluyor haftasonları göz açıp kapayana kadar geçiveriyor, bizde bir de nöbet olayı varya, ben 24 haftadan sonra nöbetten çıktım ama eşimin nöbeti olunca rezil oluyor haftasonumuz, olsun ama herşey için şükretmek lazım her fırsatta değilmi ;)
Banucum sana da günaydın, iyi haftalar :)

02/13/2012 08:22:00

ŞÜKRETMEM Mİ HİÇ öZLEMCİM BEN HER ANIM İÇİN ALDIĞIM HER NEFES İÇİN ŞÜKREDİYORUM. VALLA NE YALAN SÖYLEYEYİM BEN DE ORTA YERİMDEN ÇATLADIM:))))) AYŞEGÜL 800 TANE RESİM!!!!! NEYSE AKŞAM OLSUN DA BİR GÖRELİM HELE:))) GÜZEL ARKADAŞIM GÜZEL ÇIKMIŞTIR HEPSİNDE EMİNİM. :)

02/13/2012 08:57:00

Özlemcimmmm, hoşgeldin? Nasılsın? Özledim seni :)

Dilekçim sana da merhaba, eşinle allah muhabbetinizi arttırsın, nazardan saklasın :))

Bende haftasonu pek giremiyorum ama haftabaşı ilk işim yazdıklarınıza mümkün olduğunca bakmak oluyor :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...