YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/13/2012 06:59:00

Günaydın arkadaslar

Haftasonu annemle babam geldiler Örenden. Ne kadar süper bisey ailenin yanında olması. Tek kotü tarafı annem buradayken kilo artışım cok hızlı oluyor. :))

Esım uzun bir süre yatiya gitti. Üzülüyordum ailem gelince moral oldu.

Aysegul cok beğendim fotoları. Taclarında harika. Bende araştırıyorum dogum fotocusu.

Hepinizi öpüyorum.

02/13/2012 07:02:00

tam 802 resimmiş :))) hepsini koymucam elbette, seçmeceleri yayınlıcam ;) 

Özlemmmm Antepte de varmış sanırım, arkadaşım bi soracak haber verecek bana ;) 

02/13/2012 07:03:00

günaydın Banucum, günaydın Özlemcim. sağol Banuuuu güzel dileklerin için:) aile gibisi yok be Özlem. ama gerçekten anneler yanımızda olunca şişiyoruz resmen. ben üzülerek te olsa neyseki annem yanımda değil bu dönemde diyorum yoksa şimdiden 3 haneli kiloları bulmuştum herhalde:)))) zaten fıçı gibi oldum. herhalde sonlara doğru yuvarlana yuvarlana gezeceğim:)))))))

02/13/2012 07:05:00

Hoşgeldin Özlemcim, sana da günaydın. Benim de ablam yanımdaydı haftasonu, evimi derledi topladı. Hem yoruluyor diye üzülüyorum hem de yanımda olduklarını bilmek çok iyi geliyor. Ne varsa insanın kendi ailesinde var :)) Anladınız siz onu :))

02/13/2012 07:18:00

Adaşım günaydın, gözün aydın, tadını çıkar anneli günlerin :)) kilo artışı konusunda haklısınız, benim de bu kadar çok kilo almamda annemin katkısı büyüktür ;)
Banucum ben de özledim sohbetini, sen de 30lu haftaları gördün maşallah, bu pembe kutucuk 30lu rakamları göstermeye başlayınca daha bir heyecanlanmaya başladım ben :)
Ayşegülüm Antepteki fotoğrafçıdan bahsetmiştim, kadınla neredeyse aynı gün doğuracakmışız, şansa bakarmısın :P bir iki seçenek daha vardı ama onlar da pek kaliteli gibi gelmedi bana, o kadar para vericez bari değsin ama dimi, normal fotoları biz kendimiz de çekeriz zaten. bu arada sana da kocaman bir MAŞALLAH diyeyim unutnadan :))

02/13/2012 07:22:00

Dilek şimdi seker için rejim yapıyorsun ya artık kilo artışın cok olmaz senin

Banucum seni öyle iyi anladım ki :))

Adas sagolasin sen de 31 oldun yaaaa darısı basımıza.

Aysegul senin fotoğrafçının Ankara'da tavsiye edebileceği birileri var mı? Burada fotocu cok ama fiyatlar dehşet.

02/13/2012 07:30:00

evet Özlem geçen cuma doktora gittim ya ben kilo almamışım 2 haftadır bebişim kilo almış :)) benim bir süre daha bu şekilde gitmem lazım. yediklerim hep bebeğe yaramalı. artık onunla paslaşacağız kiloları:)) o da çok fazla kilo almasın ben de:)) ona 3,5 kilo yeter bana ne kadar yeteceğini hiç söylemeyim:))))

02/13/2012 07:31:00

Evet Özlemcim, bende her geçen gün bebişime daha yakınlaşmış hissediyorum. 

Hepimiz 40. haftalarımızı görelim inşallah.

Bende Şengül Pallı veya Burcu Çalışkan'ı düşünüyorum doğum fotoğrafçısı olarak. Dediğiniz gibi 600 -700 TL civarı ama o kadar güzel kareler yakalıyorlar ki. Bu tutarlar bu kadar masraflarımız olurken bizleri tabiki çok zorlayacak rakamlar. Ama bir daha yakalanamayacak anların profesyonel kişiler tarafından ölümsüzleştirilmesi çok güzel. Umarım bende fotoğraf doğumcusu ayarlayabilirim.

02/13/2012 07:37:00

valla Banucum ne güzel 30 oldun darısı başımıza dediğin gibi hayırlısıyla hepimiz 40 ı görelim sağlıkla bebeklerimize kavuşalım inşallah.

02/13/2012 07:39:00

Banu sen istanbuldaydin değil mı? Esimin Kuleli'den devresi dogum fotocusu ve süper resimler çekiyor. Çağatay atasagun. Tavsiye ederim. Superdir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...