YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/13/2012 10:08:00

Aaa Özlem'cimm ben kaçırmışım o detayı sanırım hatırlamıyodum valla :( 

İstanbul' da Ayça OĞUŞ' ta süper kareler çekiyor öneririm ;) Ankara' yı da bir sorayım :)

02/13/2012 10:10:00

Amin Dilekçim.

Evet Özlemcim İstanbul'dayım, çok teşekkürler hemen baktım bile, çok güzeller yaaa. Bu hafta beğendiklerim ile irtibata geçeceğim.

02/13/2012 10:13:00

Murat öci' nin selamını söylersin. İndirim yapsın lütfen :)))

02/13/2012 11:20:00

Merhaba kızlarrrrrrr:)))

Yoğun bir haftasonu geçirdim ben. Misafirim vardı, bir yandan da kar sebebiyle iptal ettiğimiz derslerin telaffisi... Artık prova aşamasına geçtik. 45 tane çocuğum var benim 9-10-11 yaşlarında görseniz hepsini çıtırçıtır yemek istersiniz. Bu yıl mezun ediyorum onları ve mezuniyet performansları var. Artık tempo yükseldi, zaman azaldı. Bende oyunun metniyle boğuşuyorum. Dün gece provadan akşam 10 da geldik, 03:30 a kadar da evde çalışmışız  geldikten sonra... Bu saat oldu anca kendime geliyorum... Güzel geçiyor ama bi şikayetim yok:)))

Ayşegülcüm çok güzel fotoğraflar, allah nazarlardan korusun sizi ablacım. Böyle arada bir abla moduna girebilirim ama sen bana Yonca demeye devam et:)))

Banucum ikimizde İstanbuldayız hakikaten şu fotoğrafçı hikayesini araştıralım. Benim daha çok vaktim olduğu için çok girmiyorum bu mevzulara ama araştırmaktan bişiy olmaz.

Özlemcim teşekkür ederiz, eşinin arkadaşıyla da kontağa geçelim. Eğer o da eşin gibi havacııysa benim eşimle çok iyi anlaşabilirler. Zira eşimi bıraksan kendi mesleğini filan bırakıp pilot olmaya çalışabilir, bu sebeple Gökhanl için( eşim için yani ) bir tercih konusu olabilir. Gerçi beni unutup havacılık üzerine muhabbet etme riskleri yüksek ama napalım artık....

Dilekcim senin de kilo sorununu dengelemene çok sevindim. Ha gayret arkadaşım, sonra çok rahat edeceksin:)))

Drcuğum senin muhabbetini de pek özledim...

Neşe yok mu?

Neler oluyor orda:)))

02/13/2012 11:29:00

gunaydın kızlaaaar) ben geldiiim) nasılsınız? bebişler nasıl peki)

02/13/2012 11:31:00

merhabalar hanımlar.... Bu hafta sonu hiç girmedim nurtiye... hafto sonu tatilinde paso uyudum yaaa...ve yine pazartesi yine iş üfff...

02/13/2012 11:32:00

Ayselcim sen nasılsın asıl ' en çok seni ' merak ediyoruz... Çok az kaldı...::))) Her şey yolunda mı? Ne haldesin?

Yoncacim kendini fazla yormamaya gayret et lütfen. O zaman muhakkak eslerimizi tanistirmaliyiz. Benim ki bayılır anlatmaya sohbete. Benden sonraki tutkusu :) gökyüzü de :D

Cagatayi cok sever Murat pozitif terbiyeli bir insan. Ankara için bende şansımı deneyeceğim ama zor sanırım buraya gelip gitmesi.

Yoncamm hoşgeldinnnn :) 

Anladım ki kocişlerimizde bir pilotluk sevdası var.. Benim eşimde acaip bir havacılık tutkunu :)) 

Aysellllll, biz çok iyiyizzzz Sen ve bebişin nasılsınızzz? ;) 

02/13/2012 11:34:00

merhaba Aysel_baku bebişler iyi. senin doğumuna çok az kalmış ne güzel ya..İnşallah Hayırlısıyla kollarına alırsan.. Rabbim bian önce biizlerede nasip etsin.. ama benim bebiş daha çok küçük koskaca 5 ay var doğuma.. Onu kollarıma almak için öyle çok sabırsızlanıyorumki...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...