YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/13/2012 13:26:00

evet o videoyu sildim ben)) insaALlah yeni kanal acacam youtube de) bebişimin videolarınl koycam oraya))

02/13/2012 13:28:00

Hoşbulduk ayselcim... 

Valla banucum ne yaparsak yapalım onlar hep endişe edeceklerdir... Anne işte :)) 
Özlemcim inşallah gösterir yüzünü... Sen yine hastaları da çok ihmal etme nurti yüzünden :)) 

02/13/2012 13:28:00

Banu annenin yorumuna koptum :))))))) Yaw benimki de el hep anlında, doktorumuz da çok feminen duruyoruz yahu diyip duruyor, hanfendi bi tenezzül edip çekmiyor elini :D

yaaa bende dilini görmek istiyorumm, benim ki de çok tok herhalde :D eli anlında yeter artık yimicemm mi demek istiyor acaba :))) 

Özlem' im hoşgeldin :D :*

02/13/2012 13:29:00

ay çok güldüm))))))))))

02/13/2012 13:31:00

benim doktorda eski herhalde ultrason cihazı o yüzden sadece ölçülerine bakıyor suyuna eşine falan tamam öyle yüzünü falan görmek mümkün değil yani. bu arada medikale gidiyorum!!! doktorum çok iyi ama cihaz eski işte:( eşim 30.haftada da 4 boyutlu ultrason çekimi yaptıralım mı? dedi ben de olmaz dedim çok para alıyorlar ya:(

bu arada televizyonda haberlerde duydum güya özel hastaneler sgk kapsamındakiler kadın doğumla ilgili hiç bir muayeneden ücret alamazlarmış aslında yasal olarak ama sgk bildirgesinden güç alarak ücret alıyorlarmış yasadaki boşluktan faydalanıyorlar sanırım haberiniz var mıydı böyle bir şeyden?

02/13/2012 13:33:00

Hoşbuldum ama her an kaçabilirim :))

02/13/2012 13:35:00

Dilekcim onu duydum da, acil durumlarda almıyorlarmış sanırım... 4 boyutlu ultrason çekimi için ne kadar alıyorlarki, aslında özel bi hast. de bir kere de olsa yaptır derim. gör bebişini ;)

ya da 4 boyutlu çekim yapan bir dr bul, bir kere muayeneye git, ücretini bi öğren bakalım :/ 

Sağolsun benim dr. um her defasında 4D bakıyor ama yaramaz elini çekmiyor :')

02/13/2012 13:36:00

ya Özlem bu arada profil resmin çok güzel olmuş:) son halin sanırım. bu hafta ben de koyabilirim son halimin fotolarımı:)

02/13/2012 13:38:00

100 ve üstü oluyor Ayşegülcüm. daha önce gittiğim çok iyi bir radyoloji uzmanı var hastane harici. bilmiyorum belki de gidebilirim.

02/13/2012 13:38:00

Dilekçim inan bana hiç yetişemiyorum ben bu sgk ya değişikliklere falan, ben sadece işime odaklanmaya çalışıyorum aslında, ama bazen hastanelerin veya işte devletin kestiği o paraları sanki biz alıyormuşuz gibi konuşanlar oluyorya küplere biniyorum, oysa bu girişler paralar falan ne bizim elimizde ne de hastanede çalışan memurun, tabi özel sektörde işler farklımıdır çalışmadığım için onunla ilgili yorum da yapmayayım...yine doktor tarafım kabardı, nedir bizim bu çektiğimiz yaaaaaa
neyse takmayın siz beni, konuyu nerden nereye getirdim :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...