YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/13/2012 14:10:00

ay evet Ayşegülcüm zaman hakkaten çok hızlı ilerliyor bak ben de heyecanlandım şimdi. senin kız baya toparlar kendini benimki doğana kadar:)

02/13/2012 14:17:00

Dilekçim, benim de hala ara ara mide bulantım oluyor. İçin rahat etmezse doktoruna sor ama bence normal.

02/13/2012 14:31:00

Kızlaaar, bahsettiğim göbiş destek yastığı limango da BabyJem sayfasında satışta :) Kargo bedava ayrıca.. Haber vereyim dedim ;)

02/13/2012 14:36:00

Ben geldiiiiiiimmmmmmmmmm :)))))))

Kızlar bugün seker yüklemem ve kontrolum vardı. Öğlene kadar hastanedeydim o yüzden yoktum ortalarda. Hastane dönüşü komşuma uğradım eve gel yemek ayarla derken anca gelebildim yani. Off izne ayrılmak istiyorum ben artık :)))

Herneyse, bebis ile ilgili Hersey yolunda cok şükür :)) biz normalde sat a göre 5-6 gün geriden gidiyoduk artık birebir uyumlu hale gelmişiz cok şükür ;)) sizin kızlar gibi benim oğlan da Nazlı valla :)) el alnında bı pozlar falan göstermedi yüzünü sipa :))) aysegul Hn resimler yıkılıyor anlaşılan :)))) yorumların masallahi var :)) bı görseydik ama neyse :D ee sizlerde iyisiniz maşallah

02/13/2012 14:39:00

Hoşgeldin Neşe'mm :)) Oh çok şükür güzel haberlerini de aldık ;) bizde 1 hafta önce gidiyoruz bu erken doğumu tetiklermi kiiiii :/ akşama bi sorayım en iyisi :/

getirtemedim seni bi face e Neşeee :)))) Senin için albüm yapıp nete atıcam bekle hele bacım :)) 

02/13/2012 14:49:00

Ay yerim seni ben :))) düşünmen yeter ben esimin adresten bı ekler bakmaya çalışırım bı ara olmazsa :))) Valla senin onden gidiyo olusun erken gelmesine neden olur mü bilmem ama sor bence de nolur nolmaz ;)) benim doktorda bugün bı dahaki gelişinde çalışır raporunu veririz devam edersin dedi ayyy dedim istemem ben Bursa'ya gidicem :()) ee 34 hafta sonrasında gitsende olur demezmi dedim yok anacim ben zamanında ayrılır giderim :)) zaten izni iple çekiyorum

Bu arada benim tipi görseniz olursunuz gülmekten :))) mutfakta Ocak basında iki tencere karistiriyom iki yaziyom :))))))

02/13/2012 14:53:00

du du, hallediyom hemencik ben albümü ;) attımda sunucu hemen yedeklemicek, face tekilerin aynısını attım. yoksa toplamda 802 foto var, bunları da zorlanarak seçtim :D çok baymıyım diye :)))

Sen aman diyim dikkat et, taşırma yemecikleri :) Ayyy ben kontrolden gelcem de yemek yapcam Hoff! nası zor geliyooo =)

Immm şeee, yemekte ne vaaar :)

02/13/2012 14:56:00

:)))) ben gönderiiimm sana 2 tabak ;))) soylemiyeyim şimdi ama yaaa bosver :))))

02/13/2012 15:02:00

albüm hazırrrrrr :) 

atıverdim mesajla ;)

gönder valla iki tabacık be yaaaa, hayır demem :D

ben napsam ki akşama acaba :(

02/13/2012 15:07:00

Neşeciimmmm hoşgeldin gülüm:) herşeyin iyi olmasına çok sevindim canım. akşam olsa da eve gitsem moduna girdim yani.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...