YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/13/2012 16:00:00

İyi akşamlar, ben geri dönene kadar siz kaçmışsınız bile, bütün annelere ve bebiklere mutlu akşamlaarrr :)

02/13/2012 19:38:00

Allah yardımcın olsun Neclacim. Yapabileceğim birsey var mı?

02/13/2012 19:43:00

canım yaa, sakın üzme kendini, herşey çok güzel olacak bebeğin doğunca inşallah. sadece pozitif düşün ve kendine dikkat et, bebeğin kendine yetebilecek kadar büyüdü, 1 hafta daha geçerse daha da iyi olur inşallah, Allah yardımcınız olsun...

02/13/2012 20:01:00

kullandığın ilaçları birkaç gün öncesinde keserler, sana en kötüsünü söylemek zorundalar onlar, sezeryan bir ameliyat sonuçta, her ameliyatın bir riski vardır, siz üzerinize düşeni yapın gerisini önce Allaha sonra akışına bırakın, sen ne diyolarsa onu yap canım, içini de ferah tut...

02/13/2012 20:06:00

Neclaaaa cok cok gecmis olsun :(( Allah'ın izniyle hersey yolunda gider inşallah.. Aklına kötü seyler getirme sakın, güzel duşun... Herseyden önce saglıgınız önemli ... Doktorlar sizin saglıgınızı düşünerek en iyi sekilde karar verirler eminim. Allah yardımcınız olsun.. İnşallah bebeğini saglikla kucağına alırsın ve güzel haberlerini bizimle paylaşırsın... Uzaktayiz ama yapabileceğimiz bisi olursa söylemen yeter ;))

02/13/2012 22:07:00

Necla' cım kalbimiz ve dualarımız seninle, sen moralini yüksek tut. Yapabileceğimiz her ne olursa olsun lütfen söyle. Neşe' nin de dediği gibi uzakta da olsak yapabileceğimiz birşey olursa söylemen yeter.. her zaman yanında ve destekçin olduğumuzu unutma..

Güzel, mutlu haberlerini bekliyoruz :) Lütfen sen moralini yüksek tut,olumsuz şeyler sakın düşünme, minikimize yansıtma stresini.

02/13/2012 22:31:00

Neclacım geçmiş olsun... Bu kötü günleri bir an önce atlatırsın inşallah. Bebeğini sağlıkla kucağına alıp güzel haberlerini verirsin bize. 

02/14/2012 07:23:00

neclacım çokgeçmş olsun arkadaşım...sen kötü düşünme,motivasyonunu düşürme yeter..biliyorsun yakın oturuyoruz birbirimize..bana ihtiyacın olursa çekinme lütfen,her türlüyardıma hazırım..bebişini sağlıkla kucağına alacaksın allahın izniyle,dualarımız seninle..

02/14/2012 07:34:00

günaydın güzel anneler... Necla şimdi okudum ve çok üzüldüm. ama çözümü olmayan bir sorun değil güzelim sen içini ferah tut Allah'ın izniyle herşey çok güzel olacak. dualarım seninle canım. Allah hayırlısını nasip etsin herşeyden önce. bebiş kendine yetecek hale gelmiş haftaya daha da iyi durumda olur. sen moralini yüksek tut. biliyorsun moral en kötü hastalıklarda bile en kuvvetli ilaç. seni seviyoruz ve her zaman yanındayız. bir ihtiyacın olduğu zaman söyle. öptüm seni güzel anne.

02/14/2012 07:34:00

Günaydınlaaar :)

Sevgililer gününüz kutlu olsunn efenimmm :*

Hadi pasta yiyelimmmmmm :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...