YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/14/2012 08:17:00

Dilek göremedim bşi mi yüklemiştin ?
Ayşegül evet sen aş eriyosun :))))))))))  Özlem bende duymamıştım. Sadece canının isteyipte yiyemediğin bişi olursa leke olur derler ama koklamak olayını bilmiyodum :))))))))))))))))))
Ay Allah korusun olmasın lekesi falan bebişlerimizin

02/14/2012 08:18:00

fikri kullanabilirsiniz tabiki :) Ayşegül tam hatırlamıyorum nasıl gördüğümü, sadece güldüğünü hatırlıyorum, sen de gül görmüşsün rüyanda, hayırdır hayırdır maşallah :))
Adaşımm ben de senin rüyana girdim demek, şimdi bu zincirin devamında birinin de seni görmüş olması lazım ;))) hayrolsun inşallah...

02/14/2012 08:24:00

:) zincir olayı varsa şayet sanırım ben yokum o zincirde çünkü hem kimseyi görmüyorum hem de kimsenin rüyasına girmiyorum:) açıkçası ben rüya görmüyorum geceleri durmadan uyandığım için deliksiz bir uyku da çekemiyorum.

yok birşey yüklemedim sadece yazdıklarımı silmek istedim sildim o kadar başka birşey yok.

Özlem doğru söylüyor gül koklamak gül lekesi çıkartır ciğer ellemek leke yapar ya da Neşenin dediği gibi birşeyi yemeyi çok istediğin zaman yemezsen yemek istediğin o şeyin lekesi bebekte oluşur derler. artık ne kadar doğrudur bilmem. neyse şekerler ben o güzel kafalarınızı şişirmeyeyim. görüşürüz ara ara.

02/14/2012 08:31:00

neyse ben kapatıyorum kendinize iyi bakın. arada girer bakarım Necladan haber var mı diye. iyi çalışmalar iyi günler herkese.

02/14/2012 08:31:00

Rüya zincirine seni de çekelim Dilek' cim ;) 

ya benimde aklımdan ne geçiyosa oluyo şu günlerde ne süper bişi :)))) fırın sütlaç yapayım demiştim, sütlacı yaptım fırınlamak zor geldi :D ertesi gün arkadaşımdan fırında sütlaç geldi :D 

Bu sabah dışarıda kantinde kahvaltı yapalım diyordum, ama evde hazırladım bişiler, işe geldik kantindeki abi seslendi o da aklımda kalmadı onu da hallettim felan :D 

Gül şurubu çıkar mı ki bi yerlerden :/ Valla resmen aş eriyorum sanırsam :)))

02/14/2012 08:32:00

Günaydın güzel anneler... 

Hepinizin sevgililer gününü kutluyorum :) 
Herkes rüyasında birbirini görmüş anlaşılan bu gece :)) Valla ben uzun zamandır rüya görmüyorum :)
Amanın olmasın leke falan bebişlerde....

02/14/2012 08:44:00

günaydın Zeynep:) senin de sevgililer günün kutlu olsun.:)

02/14/2012 08:59:00

Günaydın bayanlar. :)

Sevgililer günümüz kutlu olsun. Kızımın bugün doğması gerekiyordu normalde ama sancılarım o kadar sık değil. :) Eşime sevgililer günü hediyesi diye verecektim :D Planlarım tutmadı bişeyler düşünmek lazım :)))

02/14/2012 09:02:00

amaaaannnn emir_melek 40. haftaa :))))))))))) Ay gün daha bitmedi bakarsın yetişir ufaklık 14 şubata :)))  Hayırlısıyla al kucağına inşallah. Sana az kalmış denmez. Kalmamış artık :)))) ayyy ne güzel yaa

Bu arada dün kim mide bulantılarından bahsetmişti? bendede oluyo arada hatta suan da var :((

02/14/2012 09:02:00

Günaydın güzel anneler, hepinizin sevgililier günü kutlu olsun. Bebişlerimizle birlikte daha nice güzel sevgi dolu günler geçirelim inşallah.

Ayçicim pasta süperrrr, gerçekten insanın yiyesi geliyor :(( Özlemcim sanırım senin fikrini bugün çok çalacak kişi olacak :)))) Süper bir fikir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...