YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/25/2012 07:51:00

pudra almayalım mı yani? bizim de yaz bebeği olacak bebişler malum pişik olur pişik kremi bolca alınacak o halde:)

ıslak pamuk olayını bir yerde okumuştum. ıslak mendilleri daha çok dışarıya çıktığınızda kullanın evde sadece ıslak pamuk kullanın diyorlardı. demek doğruymuş.

01/25/2012 07:52:00

bende ıslak pamuk düşünüyorum. Benim bir arkadaşıma doktoru pamuk kullan demiş o memnundu. Büyük ihtimal bende aynısını yaparım. ıslak mendiller ne kadar iyi marka olsada içinde parfüm o bu birsürü şey var .... Gerçi belki onlarında içeriği doğal olanları çıkmıştır. Aldığım ürünler olmadığı için bilemiyorum ...

01/25/2012 07:54:00

Bende Prima diyordum hep ama uzun araştırmalar sonucunda unibaby' nin ıslatılmış pamuk olan yeni doğan mendillerinin çok iyi olduğunu duyduk, eşimde soruşturdu baya bi sağolsun :D 

İlk aşamada da dalin, nivea, chicco ve johnson baby arasında kalmıştım. önerilerde de niveanın pişik kremi, dalin in şampuanı johnson baby nin yağı iyi falan dediklerinde kafam allak bullak oldu, chicco' nun çantalı setinialdım. Bakarım eğer teniyle uyuşmazsa diğer markaları denerim :D

Neşecimmm, valla tarihlerde değişiklik old. duymamıştım, neyseki ben halen koçum :D 18 Nisan :))) 
Ama yükselenimi bilmiyorum yaw.. ne acaba... :))))) 

Dilek' cim, gülücüklerin hiç eksik olmasın ;)

01/25/2012 07:55:00

valla tarihler değişmedi canımcım... Benim 20 nisan bazı yerlerde boğa bazı yerlerde koç görünüyor :)))) sorun benim tarihte yaniii :))))))))))

01/25/2012 07:57:00

Tekrar merhaba kızlar. Bende Uni nin ıslak mendilini aldım ama Ema'nın dediği gibi dışarı çıktığımda kullanacağım. Islak pamuk en iyisi bence de. Ben bebeğin tüm bakım ürünlerini Bübchen aldım. Tamamiyle bitkisel ve ödüllü bir ürün. Pişik kremini Desiten alıyordum ama mağazadaki kız sağolsun dedi ki, pişik önleyici kullanın başta dedi. Çünkü Desiten ilaç gibiymiş. Pişik olursa kullanırsınız dedi. Pişik önleyici kremi de Bübchen aldım. Bunu da paylaşmış olıyım :))

01/25/2012 07:57:00

her çocuğun bünyesi farklı ilk huggies kullandım onda bir şey olmadı sonra prima kullandım o çok kötü yaptı ondan sonra ıslak pamuk kullandım 

01/25/2012 07:58:00

:))) eksik olmaz inşallah hele bir de karnımı doyurayım da o zaman daha bir gülerim sanırım:))

unibaby ıslak mendil mi pamuk mu Ayşegül? bir de yenidoğanlar için ürünler çıkarmışlar bilginiz var mı? nasıllar yani?

01/25/2012 08:00:00

günaydııııııııııııııııın) nasılsınız kızlaarr))

01/25/2012 08:03:00

Islak Pamuk Mendilmiş :))

Şundan ; 

Aysel hoşgeldiiin :)

01/25/2012 08:04:00

bende evde islak pamuk kullanmai düşünüyorum. dişarıdayken islak mendil kullanırım diye düşündüm) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...