YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/25/2012 12:10:00

ilk zamanlar çok sık bez değiştiriyon ama sonra sayı çok aza iniyor günde 15 tane değiştirdiğimi biliyorum

01/25/2012 12:12:00

1 no çok alamyın bir paket yetiyor 

01/25/2012 12:14:00

yeni doğan için 3-5 kg lık. valla yanılmıyorsam 3 paket geldi, tek pakette 50 adet var. 

01/25/2012 12:15:00

150 tane hediye bezmiiiiii.... oh valla... Kullanamadığın bezleri ayırda bize yollarsın :D nasılda yüzsüzüm yahuu  :p

Burda olmadığım süre zarfında verilen faydalı bilgiler için teşekkürler hanımlar.
Özlem ve Aysel amniyosentez sürecini, öncesini ve sonrasını yakın bir arkadaşımdan dolayı iyi biliyorum. Çok çok geçmiş olsun.. Güzel şekilde atlatmışsınız çok şükür... Darısı bundan sonrasına inşallah hepimiz için.,

Özlemcim ayrıca gözün aydın tabiki bugünkü kontrolun adına... Kızlar benim bu sağ tarafım geçmedi hala yaa :(( üşütttüm ben sanırım

01/25/2012 12:16:00

bizdede pampers adiyla satiliyo sanirsam prima pampers ayni sey

01/25/2012 12:16:00

Merhabalar herkese, pişik kremleri, herşeyi tek tek okuyamadım ama bebek bezleri havada uçuşuyor bakıyorum :)
Yahu daha çok erken değilmi bunları alıp depolamak için, fikir edinmek ayrı tabi de bence almak için erken yaa, stres oldum valla, daha bir ton şey var alacak...
NECLA, kızına geçmiş olsun canım, sakın korkma sonuç ne olursa olsun ilacı var tedavisi var, bir süre kullanıp bırakacak inşallah, iyi olun tamammı ;)

01/25/2012 12:17:00

oğlum tombik olduğu için ben uzun süre kullanamadım 1 noyu ayci nasıl gidiyor bebeğin kilosu tombik mi normal mi:)))

01/25/2012 12:19:00

hmmm.... prima diyorsunuz yani. peki bakalım.

Ayşegül o yazıyı ben de okudum ama ben deliksiz uyku hiç uyuyamadım hamile kaldığımdan beri. ya tuvalete kalkıyorum ya da ellerim ağrır uyanırım olmadı sağa sola dönerken uyanırım yani illaki uyanırım. gündüz çalışıyoruz zaten akşam eve git yemek hazırla yemek ye eşinle vakit geçir biraz derken yinegece 12 yi buluyor yatmamız. anca işte haftasonları uyuyorum. ama şu son günler uyku çok daha tatlı gelmeye başladı neden bilmem.

01/25/2012 12:21:00

tabiiki erken daha almak için değil fikir edinmek için sorayım dedim ama iyi oluyor gerçekten. en azından kafamızda bir şeyler şekilleniyor değil mi

01/25/2012 12:21:00

Merhaba herkese,bu gün nasılız? Umarım iyi ve kolaylıkla geçiyordur gününüz.

Geçmişe şöyle bir baktım, herşeyi okuyamadım.

Özlemcim çok sevindim herşeyin yolunda olmasına...:))) Beni de amniyosentez bekliyo önümüzdeki günlerde... Rica etsem deneyimini paylaşırmısın, hafiften bi tırsıyorum işlemden, hadi işlemi geç sonucu beklemek filanda ayrı... Ama yolunda gidecek inşallah herşey, inanıyorum....

Bi de bişy sorucam çok küçük benim evlatcık ama bir iki gündür karnımın içinde bi pıt pıt durumu var acaba hareket edişini filan hissediyo olabilirmiyim, yoksa gaz mı, ya da yanılsamamı, uyduruyor muyum:(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...