YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/25/2012 12:33:00

cumcum geçmiş olsun dilerim sonuç iyi olur çok sitresli bir dönem ama sen rahat ol bebeğin üzülmesin

01/25/2012 12:34:00

ımmm:((( Bi cevap vein kızlar ya bu pıt pıtlar nedir? Bakın hamileyim hassasım ha ona göre:)))

Neclacım çok geçmişler olsun, kolay gelsin tatlım kısa zamanda atlatırsınız inşallah...

01/25/2012 12:35:00

ben olmadım ufak bir ihtimal de olsa onu kaybetme riskine dayanamadım ve redettim. korktum açıkçası ve ben bebeğimin iyi olduğuna çok inanıyordum. çok şükür ki yanılmadım. Allah'ım devamını nasip etsin sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.

01/25/2012 12:37:00

ya o pıtpıtlar muhtemelen gazdır. ilk bebek ya daha geç hissedebilirsin bence. ben 18-19 gibi böyle gıdıklanma şeklinde böyle içimde birşey geziniyormuş gibi hissettim hareketleri. daha yeni yeni tekme şeklinde ufak tefek hissediyorum. ama çok farklı bir his çok güzel.

01/25/2012 12:37:00

Necla sıkma canını... İnşallah en kısa zamanda herşey yoluna girecek... Gurbettekiler klubu kurucam ben hanımlar...
Aramızda kendi memleketinde yaşayan pek yok sanırım DOKTORCUMM hariç :)))) hoşgeldin ayrıca Doktorcum...

Emine bende memnun oldum bu arada bende Neşe...

Yonca boşver gaz da olsa sen istediğin gibi düşün ... Belki hareketleri için bıraz erken ama belli mi olur :)))))
Ayşegül senin o abin muhtemelen bundan sonrada devam eder. Madem o kadar ısrarcıycı :)))))  ya deli gibi alışveriş yapasım var benim bugün... Buda mı hormanlar yüzünden acabaaaaa :(((

01/25/2012 12:38:00

kızlar ben ileriyaş riskli gebelik sınıfındayım. Benim amniyosentez zorunlu, bende yaptırmayı tercih ederim. İkili testimin sonuçları çok iyi çıktı ama ne olursa olsun bu bir tanı testi değil tarama testi. Doktorcuğum bilir bu işleri...:))) Doktorcum daha iyisin di mi griple öksürükle aran nasıl bak ne vakittir sorucam unutuyorum...

Neclacım tekrar geçmiş olsun canım, bak sana bişey söyleyim için rahatlasın, çocukken ben de ilaç kullanmıştım bir süre, yeğenimde kullandı bıraktı şimdi, yani hayat bu herşey gelir geçer, Allah beterinden saklasın...
Ema yaani Emine, fikir vermeye devam et tatlım, faydası olur herkese, sonuçta herşey yaşanılarak öğreniliyor, doktor olsan bile bildiklerin tıbbi bilgilerle hastalıklarla kalıyor, deneyim çok önemli :))

cumcum, bende o dönemlerde hareketler hissediyrum sanmıştım ama onlar bağırsak hareketleri malesef :) 

Ben ilk hareketini 19 haftalıkken hissetmiştim :) 

Ya bana da ilk hamile kaldığımda şu çok bilmişler olur ya, amniyosentez olcaksın falan demişlerdi, aman yarabbim yaşadığım stresi anlatamam... 

Şimdi de pazartesi günü nst bağlanacak o nası bişey ki, onu araştırıyorum, bir diğer korkumda çatı kontrolü :)))) 

Aaah ah neşecim, şimdiden 2. çocuk baskısını yapmaya başladı kendileri, daha 1. çıkmadan :D :D bende bu sefer bezle yırtamayacağını söylüyorum :)))

01/25/2012 12:42:00

kesinlikle haklısın doktor hanım bazı şeyler ancak yaşanılarak öğreniliyor.cum cum neden ısrarla amniyosentez istiyon anlamadım sonuç kötü çıksa bebeğin hayatını sonlandıracaksan yaptır bence

bende memnun oldım neşe:))))

01/25/2012 12:43:00

Yaşa Neşeeeeeee:))) Öyle yapıcam valla ay hareket ediyo diycem her gaz da:)))

Dilek eminim çok güzel bir histir ben de sabırsızlıkla bekliyorum. 

Saolun kızlar.

Bak yav çatı kontrolüde ne Ayşegül ilk defa duyuyorum bak bunu.... Ne acaip bi macera bu ya:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...