YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/26/2012 11:22:00

BabyJem kullanıyorum ben, bir de mycey in var karın yastığı. göbüş büyüdükçe o çok iyi geliyor ;) 

01/26/2012 11:40:00

SELAMMMMM, adaşım geldim ben de burdayım, heryerde olduğu gibi burada da bir adaşım var, ilkokuldan beri her sınıfta, evde, işte, nurtide, heryerde :)))
Zeynepçim (birara sen de Özlem olmuşsun :)), minnoşların süsleri de sen de çok tatlısınız, maşallah size :)
Neşecim geçmiş olsun canım geçmiyorsa, özellikle idrarda yanma kötü koku falan da varsa idrar tetkiki yaptır derim, aynı haftalarda benim de kasığa yakın yerde gaz sancısı gibi bir ağrı olmuştu, 5-6 gün sürdü, idrar temizdi ama sonra lökosit çıktı ilaç kullandım, aslında ek şikayetlerin olmadan tek başına tahlilin bir anlamı yok ama tedbiri elden bırakma yine de, insan hamile olunca daha bir tedirgin oluyor, bildiği herşeyi unutuyor :))
Ayşegülll salla gitsin kuzum yaa, ben de senin gibi çok takarım insanları olayları falan ama hiç değmiyor, sen üzüldüğün sinirini bozduğunla kalıyorsun, boşveerrrrrrrr :)

01/26/2012 11:45:00

Ah özlemim ahhh , sallıyorumm takmıyorummm işalla gördüğümde de aynı tavrımı korurum :) 

Sen nasılsınnn? keyiflerde yerindedir umarımmm :) 

Ayy Neşe' ye yazdıklarını okurken kendi ilaçlarımı tamamen ihmal ettiğimi anımsadım yine :( yoksa geçmez bu enfeksiyon :/ 

bu arada nedense sinirden kendimi boğaza verdim, yedikçe doymuyorum yaa :/ Midem de fena yanmaya başladı

01/26/2012 11:45:00

Millet ben geldim... Dinlenmek ve sıcak tutmak iyi geldi sanırım ağrım hafifledi :)))

Aysegul kuzum bosveerrrr... Fena sıkmışlar senin canını ama takma bosveerrrr :))

Devam ederlerse haber ver döveriz biz onları :))

Kızlar ya benim ödemler şimdiden başladı dinlenmek dısında onereceginiz bisii var mi

01/26/2012 11:47:00

tuzlu tüketmeyecen birde bol bol su başka çaresi yok

01/26/2012 11:52:00

Ayşegülcüm saol canım iyiyim, evdeyim ya keyfim yerinde çok şükür :)
Ben şöyle bir duş alıp gelicem ama çok kaynatmayın kızlar yaa yetişemiyorum, sabahkileri kaçırmayayım okuyayım derken gözlerim şaşı oluyodu valla :))

01/26/2012 11:53:00

evet bende de vardı ödem hala az birşey var ben sabah ve akşamları herşeyi tuzsuz yiyorum evde. sadece iş yerindeki yemeklerden tuz alıyorum. günde 3-4 lt.su tüketiyorum. gerçekten çok işe yaradı. bir ara benim tansiyonum 14 e çıkmıştı. kendimi kötü hissetmiyordum ama yine de tansiyonum yükselmişti bence tansiyonunu da arada kontrol ettir. benim şükür şimdi normal. yatarken de ayaklarını yükseltip yat iyi geliyor canım.

01/26/2012 12:05:00

Sanırım su olayını ben biraz aksatıyorum.. Normalde en cok severek yaptıgım şeydi su icmek ama hamilelikte

Tam tersi oldu.. İlk zamanlar midem almadı sonra sonra yanmalarım yüzünden eskisi kadar severek ve rahat içemez oldum ama düzeltmem lazım bu durumuu... Tuz abarttigim bisi değildir ama

Sanırım suyun azalması etkiliyor :((

doktorcum kızların hızına yetişmek her gecen gün zorlaşıyor is yerinde olsam affetmem bende ama evdeyken

Zor laf yetiştiriyorum :))))

01/26/2012 12:07:00

yok yok o kadar hızlı ilerlemiyoruz korkmayın şekerler.

01/26/2012 12:09:00

ödemlere yürüyüşte iyi geliyor ama bu karda kıyamette nası yürücen :( 

Benim Allah' tan ödemlerim olmadı, şimdilerde yeni yeni hissediyorum. tuz yeme demişlerdi bana da, ama ödem için bişey daha duymuştum yaaaaa o neydi unuttum :'(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...