YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/27/2012 10:50:00

zeynep izmit ncty avm yandığı için orda e bebekte vardı netten alış verişlerde subat sonuna kadar kargo bedava belki bilgin yoktur diye söyledim:)))sadece izmite özel

01/27/2012 10:56:00

merhaba güzel anneleeerrr:))) özlediniz mi beni? :))) ya dün öğleden sonra bugün sabahtan öğleye kadar toplantım vardı yanınıza uğrayamadım. Neşecim biraz daha iyi olmana sevindim canım. bundan sonra daha çok dikkat et kendine. ben de Antalya'dayım. burası da günlük güneşlik. ama ben aslen eskişehirliyim ve kar yağışını, karlı havayı özledim ya en azından 1-2 gün olsa fena olmazdı hani sonra yine şimdiki haline dönsün hava:))) amma da çok şey istedim yahu:)))))))))

01/27/2012 11:12:00

Hoşgeldin Dilek :) Nasılsıın? tempo yoğun anlaşılan :)

Akşam aldığım hava raporlarına göre :P Bu günün en sıcak şehri Antalya' ymış. En soğuğu da Kars :))

Ayy yaz gelsin yaa :)) Soğuğu yiyince dışarıda, kar'dan vazgeçtim :)) 

01/27/2012 11:15:00

:)))) aslında hafiften sıcaklar başlasa da fena olmaz kalın giyinmekten kurtulurduk ama ben zaten pek kalın giyinemiyorum yani üşümüyorum hiç hamilelikten sanırım. ay biz insanlara da birşey yaramıyor yaz gelse kış gelsin kış gelse yaz gelsin deriz:)))))

01/27/2012 11:25:00

Sağol emine bilmiyordum :) 

Ayşegül hava durumu spikerleri gibi oldun :)) 
Dilek bu ne yoğunluk böyle. Antalya ne güzeldir şimdi yaa :)) 
İnsanoğlu işte memnuniyetsiziz :))

01/27/2012 11:29:00

:)))) bugün böyle takılıyorum; hava durumu spikerisi :P

Valla Akdeniz misss gibidir. Aaaah ah! 
Geçen haftasonu Muğla' daydık gökova da. Aman yarebbim, mis gibi hava, kendime geldim vallahi.. 

Manisa da neden deniz yok ki, olaydı ne güzel olurdu :))) 

01/27/2012 11:34:00

Ah ah deniz diyosun beni mahvediyosun :(( en azından 20 dk da izmirdesin. Ben napim iç anadolunun doğusunun tam ortasındayım ne deniz var ne orman :(((((

Dilekcim hoşgeldin... Ah ah eskişehirde cengiz topelde gezicen şimdi ayaz yüzüne vura vura :)) sonra acıktımda karnını doyurcan ordan da hala duruyosa sıla cafe ye gidip çay içicen :D:D:D
dimi ama

01/27/2012 11:38:00

Evlenmeden önce 1,5 sene Antalya da oturmuştum.  Sonra evlendim döndüm yine ist.a :)) Annemin evi hala orada. Ama pek gidemiyor kendisi torun bakmaktan :))  Gerçekten yaşanılacak yerlerden antalya... 

01/27/2012 11:39:00

vay vay vaaayyyyy:))))) eskişehirde kalmışız baya:)))) güzel olmaz mı yaaaa eskişehir çok güzelleşti şimdi oofffff..... ama ben burayı da seviyorum daha doğrusu deniz olan yerleri. aslında favori yerim izmirdir.

01/27/2012 11:46:00

Merhabaaaaaa:))) İstanbul karlar altında... Arka bahçemiz şahane görünüyor...

Den,zcim benim eşimde Eskişehirli. Ailesi Eskişehirde yaşıyor. Acıktım a bayılırım Neşe... işletmecisi arkadaşımız. Eskişehir e gidildimi acıktım da buluşulur arkadaşlarla orda yenir içilir filan... Bak canım çekti şimdi. Denizcim tatatmısın sen fooğraftan olabilir miş gibi geldi. Benim eşim tatar da o yüzden soruyorum. Eskişhir de çok tatar vardır. Ay neyse hızlı hızlı yazdım, nasılsınız, son iş günü su gibi akar geçer inşallah:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...