YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/27/2012 12:26:00

bu yaz tatil yok bize Allah nasip ederse bebişi büyütmeye çalışırız. arabamız yok valla el kadar bebeyle otobüs falan uğraşamam hiç kimseye gitmeyeceğim.

01/27/2012 12:31:00

valla tatil miii... benim  bu yaz bedava tatilim var :))))))))))) bebişle nasıl olur bilmiyorum ama geçen yıl yeni açılan bi otele rezervasyon yaptırdık sonra o tarihe yetişmedi otel bizim tatilimizi başka tesise kaydırdılar.. Ama otel mağdur ettiği için geçen yılki hakkımızı bu yaza erteledi. Yani bu yaz bebişte olsa gidicem inşallah. bedava tatil denk gelmiş kaçar mı :)))))))))))))))))))))

01/27/2012 12:31:00

Evet bugünkü konumuz hakkaten tatil oldu :)))

Akyaka' ya yolunuz düşerse mutlaka bi uğrayın derim kızlar, hakkaten muhteşem bir yer ;) anlatılmaz yaşanır :)))

Dilek' cim ben yaza minnoşumla nasipse yine Akyaka' dayım. Her zaman bekleriz ;) 

Arabasız çok zor yaa, ben 6,5 aylıkken otobüste kötü bir durum yaşadım, eşimle sıktık kemerleri bi araba aldık... Hele ki çocuk olunca daha bi iyi olacak, Manisa gibi bir yerde büyük sıkıntı, hele ki aileler şehir dışındaysa.. 

01/27/2012 12:43:00

Evet hatta bir atasözleri var ' Et ilen rakı tatarın hakkı' diyorlar. Hep et bol hamurişi... Benim ailem de selanik mubadele göçmenidir. Bizde de hep zeytinyağlılar, ege mutfağı... Bu arada Selanik İzmire nasıl benziyor inanamazsın AyşegülcÜm, ikizi gibi. Geçen yıl bir festival için ohriye turneye gitmiştik dönüşte 2-3 saat uğrandı Selaniğe, bayılmıştım... 

01/27/2012 12:46:00

Ayyyyyyyyy bana Selanik demeee :D :D :D kaç kere niyetlendik de bir türlü nasip olmadı yaaaa.. Çok istiyorum Yunanistan' ı görmeyi tabi en başta Selanik. 

Kuşadası Şirince Köyü' nde çok var Selanik göçmenleri, o kadar çok ot çeşitliliği var ki mutfaklarında hayret etmiştim :) Tabi ege' liler olaraktan otçul bir yanımız var :))) 

01/27/2012 12:50:00

tatili filan unutun bıcırıklar geliyor:)))))))))))))))))

01/27/2012 12:52:00

çocuklarda olan gaz ve uyuku sorunları ile ilgili birşeyle okumanızı tavsiye ederim ben çok pişman oldum okumadığıma doğumdan sonrada bakacak fırsat olmuyor bebek ağlıyor ilk banyomu o kadar zor yaptım yani demek istediğim ben pişman oldum özellikle uyuku ile ilgili yazılar muhakkak okunmasını tavsiye ediyorum sonra çok dua edersiniz ....:))

01/27/2012 12:52:00

Bıcırıkta tatil yapsın, yüzdürücem onu nasipse :))) 

01/27/2012 12:53:00

inşallah gerçi ayşegül senin bebiş baya büyümüş olur 

01/27/2012 12:53:00

valla gerekirse annemide alıcam yanıma ama gidicem :D:D tatilimi inşallah tabii. Allah bir mani vermezse ;) anacım tatile gittiğinde milletin bebeğini sever oyalar bu sefer kendi torununa bakar :))) bayıla bayıla

eylül gibi gidersem bebişte toparlanmış olur biraz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...