YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/27/2012 14:24:00

Amman Yonca, çıkma zaten :) Allah korusun, riske atma ;)

Yap mis gibi bitki çayı, izle kar' ın yağışını.. Ne güzelllllllll :)) 

Camdan yansıyan güneş pişirdi beni valla.. 

01/27/2012 14:25:00

Ayşegül araba süpermiş bana lazım öyle bişey :P  Tatilin planı bile insanı mutlu ediyor değil mi :))  

Biz geçen sene 1 hafta antalyada annemin yanında kaldık ama sadece ev deniz değil epeyce gezdik  Karain mağarası, şelaleler, termessos falan. Sonra da 4-5 gün arabayla fethiye, marmaris falan geze geze ist.a döndük. Çok keyifli bir tatil olmuştu. Yani yazlıktansa gezerek tatil yapmak daha keyifli oluyor bence...  
Çok kırmasaydın notları yaa yazık çocuklara sen de öğrenci oldun zamanında :)))) 

01/27/2012 14:36:00

Karlı havalarda eskiden olsa kaymadan, kartopu oynamadan günü geçirmezdim ama Kayseriye geldim geleli ne kayabileceğim bir bayır var nede kar topu oynayacak arkadaş :D:D:D:D

ama Yonca dediğin gibi su halimizle zaten yapamıyoruz. Bu kış karın camdan izleyerek keyfini çıkarma senemiz :)) Ah istanbul ahh.. Bahar gelicek gidicen ortaköye o denizin dibindeki yerde ( adını unuttum ) içicen çayını denize ve köprüye karşıı :))

aman  bugün amma çek ah çekip şehir andım :(( sanırım kayseri dışında heryerde olmak istediğimden :(( herhal...

İstanbuluda severim... İzmiride  ... Ayvalığıda... Eskişehiride ...  çok çok iyi bilmem ama bildiğim kadarıyla severim işte

Zeynep bencede araba tam sizlik :))))))))

Seninde notunu kırdıkları günleri hatırla Ayşegülll... Hatta kızının notunu kırma ihtimallerinideeee

01/27/2012 14:39:00

benim notumun kırıldığı günlerin intikamını aldım neşecimmmmm :)))) 

ama sınav kağıtlarında not düşüp not istemişler yaa :D yok böyle bişey :))))

01/27/2012 14:47:00

PEKİİİİİ O ZAMAN SADECE GÖNLÜM SİZDE:))))) OLDU MU NEŞECİM? :)))

01/27/2012 14:52:00

ayyyy keşke bizde öğrenci olsak :))  ders çalışmak falan sıkıcı bazen ama olsun öğrencilik güzeldi  :)))))))))))))

01/27/2012 14:56:00

Baya ciddi tipi var kızlar... 6 günlük kar alarmı verilmiş. Yarınki dersi iptal ettik. Camgüzeli oldum zaten... Bu bebiş olmasa tutamazlardı beni evde valla:)))

01/27/2012 14:58:00

Heyy ben geldiiimmmmmmmm :)))
Tatil planları falan yapılmış ne güzel, biz de istiyoruz tatil yapmayı inşallah, geçen yaz biz de arabayla geze geze güzel bir tatil yaptık 15 gün. Otelde milletin çocuklarını seviyorduk, çocuk animasyonlarını falan izliyoduk, tabi çocuk planımız olduğu için seneye biz de böyle geliriz belki diye hayal kuruyorduk, babanne dede dünden hazır zaten bizimle gelip torun bakmaya :) Allah hepimize göstersin o bebişlerimizle tatil yapacağımız güzel günleri inşallah...

01/27/2012 15:06:00

ÖZlemmmm hoşgeldin :) Nedir durumlar, mobilya aldınız mı minnoşa :)

Bizim bebik planımız yoktu, ama olsun tatil planı yine de bozulmadı :)))) Allah sağlık sıhhat versin inşallah, başka bişi istemem :)

01/27/2012 15:09:00

Özlem nasılsın, hoşgeldin...
Merak ediyoruz mobilya yorumlarını...:))) Bulabildinmi sevebileceğin uygun bişiyler?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...