YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/27/2012 15:16:00

Mobilyayı tam olarak almadık ama kesin kararımızı verdik, bir değişiklik olmazsa ki umarım olmaz birkaç güne almış oluruz :)) yaklaşık 1 ay içinde teslim ediliyor zaten erken değil dimi...tek mobilya olsa içinin tekstiliydi falan, bir de bambu beşik beğendik bakalım :) Antepte süslü olur herşey, böyle güpür dantellerle boncuklarla falan, ama çok şeker şeyler valla benim de hoşuma gitti valla abartıyı hiç sevmeyen bir insan olaraktan :)
siz naptınız oda beşik falan alan varmı (sanırım zeynepin hazırdı) biz biraz abarttık galiba ma banane yaa alıcam işte, şimdi olmasa bir süre sonra yine ihtiyacı olacak tam bir takıma...

01/27/2012 15:32:00

Vallahi gönlün nasıl istiyorsa nasıl mutlu olacaksan doğrusu odur Özlemcim...

Benim için çok erken ama sanırım bir park yatak alıcam öncelikle... Çok kullanışlı olduğu yazılıyor söyleniyordu. İlk aylar bizimle park yatakta yatar sonra odasına geçer 6. ayında diye düşünüyorum ama ilk etepta oda yaparmıyım bilmiyorum... Bi de biraz daha zaman geçsin bir İKEA yaparız, bakalım orada ne ciciler var. Zaten İKEA ya gitmeyi çok seviyorum, vesile olur....:)))

01/27/2012 15:33:00

Bizim minnoşun odası da hazır :)

Yatak ve dolabı, ayrıca yatağımın yanında dursun diye bir beşikte biz aldık :)

alana kadar canım çıktı ama, hepsi o kadar güzel ve şirin ki, benim gibi kararsız olan bir insan için işkence gibi oluyor :D 

Özlemcim, şimdiden hayırlı olsuuun, prensesin de güle güle kullansıııın :)

01/27/2012 15:37:00

Bende feci gaza gelebilirim baksam filan... O yüzden şimdilik biraz kafamı çeviriyorum mağazaların önünden geçerken... Hayırlı olsun arkadaşım:)))

01/27/2012 15:41:00

Teşekkür ederiz teyzeleri :))
Ayşegülcüm bir ara fotoğraflarını paylaşırsın bizimle artık, ben de hazır olduğunda koyarım...Masal hanım da güle güle büyüsün içinde ;)
Yonca sizin için erken tabi, ben bile erkenmi daha acaba diye düşünüyorum ma daha fazla dayanamayacağım :)) Hem zaman çok çabuk geçiyor aslında, bir bakmışsın sen de dalmışsın bu işlere, hele önce cinsiyetini bir öğren cicilerle başlarsın :)
Bir de bebek şekerleri süsleri falan satan bir mağaza vardı bizim evin hemen yanında, çok da şık bir yer, oraya baktım, o kadar çok çeşit ve güzel şeyler varki, bittimmm :))

01/27/2012 15:44:00

Tamam paylaşırımelbette :)

Kızlarrrr şimdiden hepinize iyi tatiller :) Kendinize ve minnoşlara iyi bakın :)

Kocamaan öpüldünüzzzz 

01/27/2012 15:49:00

Ama haftasonu olunca kayboluyor herkes, uğrayın aradabir güzeller :))

01/27/2012 15:50:00

oo hayırlı olsun yeni mobilyalar.... almış sayılırsın artık beğenmişsin, karar vermişsin ya gerisi kolay.. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah, sağlıkla huzurlaaa

darısı bizlerin başına inşallah.. Yonca benim kafadan :)) bi park yatak bi şifonyer tamam :)) bide annemi engelleyemezsem hasır beşiklerden :D hatta annem hasır beşik alırsa ben park yatağı bile doğumdan sonraya bırakabilirim

ikea nın sitesine bugün baktım daha :D:D
karyola, dolap falan güzel şeyler var ama süslü püslü değil ordakiler... sade beyaz, ahşap rengi falan ama yinede çok hoş. Bana uyar ... erkek dediğin süslü püslü sevmez der bakarsın bizim oğlan ilerde :D:D süsler kızlar için diyebilir :)))))

01/27/2012 15:52:00

bu bebek şekerleri noluyo allasen ben hiç bilmiyoruz Özlem...:((( Gördüm internette çok güzeller de hayırlı olsun a gelenler için mi... Ben mevlud şekeri konseptin de kalmışım en son:)))

Görüşürüz Ayşegülcüm, iyi bak kendine, iyi tatiller....

01/27/2012 15:52:00

aaaa saat 6 mı olmuşşşş aaaa

Ay güle güle Ayşegül... Sanada iyi tatiller benim 18,20 ye kadar zamanım var doktorcm

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...