YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/27/2012 16:02:00

neşecim benim bi arkadaşım 1 park yatak ve ikea şifonyerle büyüttü oğlanı...  Şimdi 4 yaşında aklı eriyor arabalı yatak istiyormuş... Şimdi yapacak odasını bu da bir tercih... Çok kurala kaideye takılmam ben... Çok süslü şeyleri de sevmiyorum İkea bana da uyar ama bazı  süslü püslü kokoş şeyler de güzel oluyor. Ev tasarımında da öyle ben kullanamıyorum ama başkasında çok hoşuma gidebiliyor... İkeaya gidince yakından bakar bilgi veririm kızlar....

01/27/2012 16:05:00

bende bursaya gidince yapıcam bi ikea ziyareti. Normalde bende mümkünse en sadesi olsun modundayımdır kendi evimede

bebkte iş değişirmi bilemem ama kız olsaydı daha süslü şeyler bakardım belki. Erkek olunca olmasada olur diyorum bazen.. Hele bi alışveriş zamanı gelsinde o zaman anlarız :))

Hanımlar ufak ufak bende gider... Hepinize iyi hafta sonları.. Bebişlerinize ve kendinize iyi bakın

01/27/2012 16:38:00

Ben de sadeliği severim, seçtiğim mobilya da düz beyaz olanlardan ama beşik biraz süslüsünden, o kadar da olsun kızım için :))
Sağlıkla sevgiyle huzurla büyüsünler odalarında inşallah, hepsinden önemlisi bu...
İyi akşamlar, iyi hafta sonları, arada görüşürüz yine, byeeee... :))

01/27/2012 16:58:00

Aynen Özlemcim...:))

Bu günün gevezesi benim öğlen bi açtım bilgisayarı, gittim geldim baktım yazdım...
Biraz dinleniym bende kızlar... İyi akşamlar, iyi hafta sonları.... Öpüyorum hepinizi...:)))

01/28/2012 03:45:00

gunaydın kızlar)) nasılsınızzzz??? özledim sizleri))) yine evde degildim))) dogal olarak internete giremedim)) bize bu gün kar yagdı. baku çok soguk ve karlar içinde)))) bi ruzgar var insan kar tanecikleriyle beraber göklere savruluyooooo))) brrrr)))  uzun süredir böyle kar görmedik. 

dün bebiş için alış veriş yaptım))park yatak falan aldık)) cicişler aldıııık.. ay çok mutlu oldum... bi kaç güne bebişin giysilerini yıkayıp çantamı hazır koycam... en son resimleri atarım size)))

bi tek termometre alamadım. siz hangisinden almayı düşünüyorsunuz bi öneriniz var mı???

01/28/2012 06:00:00

ben chicco almıştım alından ölçüyor memnunum bi tane başka beğendim sonra ama aklım değil şimdi

gunaydın bu arada

01/28/2012 10:53:00

Günaydın, tünaydın, iyi haftasonları...
Aysel hayırlı olsun yeni cicişleriniz, gülegüle kullanın inşallah, az kaldı senin vay beee :))

01/28/2012 11:09:00

slm özlem 

nasılsın

01/28/2012 12:39:00

özlemcim Allah razi olsun)) evettt. az kaldı.. heyecanlıyım... bir az da korku var tabi))

01/28/2012 12:48:00

korkma ya bişey olmaz mutlu ol bebeğin gazsız ve uyuku problemi olmayan bir çocuk olur dilerim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...