YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/30/2012 09:45:00

Tansiyonunuzu kontrol etmeden tuzlu ayran içmeyince zaten tuz ödem yapıyor.

01/30/2012 09:46:00

allah korusun tansiyon yüksekliği olur anlaşılmaz erken doğum meydana gelir halamın kızı 7 aylık doğum yaptı tansiyon yüksekliğinden 

01/30/2012 09:56:00

ben akşam ve sabahları tuz almıyorum mümkün olduğunca peyniri suya koyuyorum az tuzu alıp tuzu gidiyor zaten tuzsuz zeytin yiyorum yumurta falan hep tuzsuz oluyor bir tek ekmekteki tuz yetiyor öğlen iş yerindeki yemeğe müdahale etme şansım yok akşam yemeklerini tuzsuz yapıyorum artık valla çok işe yaradı. ellerimde sinir sıkışması var diyordum ya butuz azaltma sayesinde baya rahatladım atel bile takma gereksinimi hissetmiyorum. hala tam iyi olmadı ama rahatladım.

01/30/2012 10:29:00

Selam kızlar:))

İstanbul yine karlar altındaaaaaa.... Yazı geçtim bari bir an evvel bahar gelse...

Herkes iyidir umarım... Ben bu gün biraz huysuzum galiba :(( Gece uyuyamadım.
Gün içinde toparlayacağım inşallah...

01/30/2012 10:35:00

merhaba Yoncacım uykusuzluk derdi bende de var bugün. dün gece geç yattım malum bir de gece uyanıyorum zaten. neyse karnımızı doyurduk azıcık keyfimiz yerine geldi.

01/30/2012 10:42:00

Oh iyiymiş, afiyet olsun Dilekcim... Ben dün gece bi hata ettimmmm. Balığın yanında taze yeşil soğan yedim, öyle de güzel yedim ki vallahi:))) Sonra nasıl bir mide ağrısı- yanması tövbe uyuyamadım sabaha kadar...  Zaten genel olarak çok sık tuvalete gittiğim için bölük pörçük uykularım, ağrıyla beraber uykusuzluk perişan etti beni....

Hamile kalmadan önce sigara içen varmı aramız da bilmiyorum ama 1 tane sigaranın kulu kölesi olurum şu anda:((( Düşün yani huysuzluğumu....:)))

01/30/2012 10:43:00

ben hepten uyukusuzum:)))))))))

01/30/2012 10:52:00

ben hamilelikten önce sigara içiyordum. çok istedim iğreneyim hazır bırakmışken diye ama aksine hep canım istedi. amaaaaa bebişimin varlığıdurdurabiliyor beni sadece. çok şükür hamile kaldığımı öğrendiğimden beri içmiyorum. inşallah sonrasında da başlamam. Yoncacım sakın bir taneden birşey olmaz deme inan çok şey olur. bebeğini düşün sadece. onun varlığı seni de engelleyecek canım.

01/30/2012 11:00:00

Ben kokusundan filan rahatsız oluyorum çok.  Ama aynen senin gibi kendisinden hiç tiksinmedim:))) Ben şimdi kendime açık limonlu bir çay koyayım kara karşı en güzeli arkadaşım:)))

01/30/2012 11:06:00

:))) en güzeli. ya ben de limonlu çayı içemiyorum normal çay içiyorum. bu hafta içi tam kan tahlili, idrar tahlili ve şeker yüklemesi yaptıracağım. inşallah sonuçlar iyi çıkar. geçen cumartesi doktora gittim çok şükür herşey yolunda çıktı. oğluşum büyümüş 1 hafta geriyim diyordum ya artık neredeyse günü yakalayacağım:))) bebeğimn iyi olduğunu duyuyorum ya gerisi hiç önemli olmuyor benim için. yeter ki oğlum iyi olsun diyorum. yeter ki bebişlerimiz iyi olsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...