YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/30/2012 14:46:00

bugün bende yetişemedim yaaa... :((

pazartesi yoğunluğu vardı maalesef :) Neyseki ara ara bakabildim yine muhabbeti kaçırmış sayılmam. Ayşegülcüm geçmiş olsun. Akşam içinde bol şans umarım herşey yolunda gider görürsün bebişini :))
Özlemcim valla ipek yorgan için maalesef bir fikre sahip değilim internette bişiler yazıyomu araştırmak lazım sanırım !

ee onun dışında ne var ne yok :) İstanbulu az önce bende okudum fenaymış sanırım

01/30/2012 14:50:00

ne olsun Neşe yaaa... hayat telaşesi işte. aman dikkat edin istanbuldakiler. Ayşegül herşeyin hayırlısı be güzelim. eşin kurtulsun da hayırlısıyla bebeği doya doya sevsin:)

01/30/2012 14:51:00

Arkadaşlar bu 1 hafta daha böyle sürecekmiş. Yağışın yarın daha da artacağı söyleniyor. Daha ne kadar artabilir ki zaten hiç durmuyor.

Aycii eşine de geçmişler olsun. Bir an evvel düşer inşallah belalı bi iştir o:(((

01/30/2012 15:54:00

ben çıkıyorum kızlar herkese iyi akşamlar...

01/30/2012 16:21:00

kızlar bugünüde bitirdik... Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.

Yarın görüşürüz inşallah rahat rahat

01/30/2012 22:06:00

Kızlaaaaaaaar hepinize iyi gecelerrrr, sanırım kimsecikler yok :)

Geçmiş olsun dilekleriniz içinde çk çok çoook teşekkürler. Umarım hemencik düşer.
bugün nst bağlandı, çok şükür herşey yolunda :) 5 haftamız kaldı amaninnnn :')

01/31/2012 03:37:00

günaydın kızlarrrrr))) erkenden yazıyorum yine))) 

dün kızımı gördüm)) babasına benziyo sanırsam))) dvdye falan yazdık haraketlerini falan. ay cok seker bebişim. doktor vaktinden erken gele bilir dedi. kafası aşagı gelmiş... ay bende heyecan yaptım tabiki deeeee

01/31/2012 07:05:00

Günaydınlarrrrrrrrrrrrrr....
Sizin oralarda güneş erken doğuyor :)) erkenden yazman normal :))
Kızınla buluşmana çok sevindim. Haftaya bende buluşucam.. bakalım bizim küçük bey büyümüşmü?

Allah hayırlısıyla kurtarsın insallah zamanında. Ben kız bebeklerinin normalden erken gelebildiğini duymuştum. Erkeklerinde tam tersi geç gelebildiklerini :)) hayırlısı olsun. Heyecan iyice artmıştır.
Ayşegülle ikiniz kısa zamanda kavuşacaksınız sağlıkla inşallah bebeklerinize :)

01/31/2012 07:17:00

http://www.hthayat.com/saglikli-hayat/genel-hastaliklar/kulakburunbogaz-hastaliklari/haber/650452-gribi-atlatamayanlara-hizla-iyilesme-onerileri

eminim artık herkes hastalandığında ne yapması gerektiğini biliyor ama yinede görünce paylaşmak istedim :)

01/31/2012 07:39:00

günaydın güzel anneleeerrrr:)) bugün midem çok kötü:( bir de sabah 5 buçukta çok kötü ağlayarak uyandım ama rüyamda ne gördüğümü tam hatırlamıyorum. ssadece çok sinirlendiğimi ve sinirden ağladığımı biliyorum. neyse herkesin günü güzel geçer inşallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...