YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/31/2012 07:50:00

Hayır olsun Dilek.. Sabah sabah hormonlar iyi çalışmış anlaşılan.
Bugün benimde midem kötü. Yumurta sabahları baya yoruyor benim midemi ama yemedende olmuyor maalesef :(  ama senin miden sinirsel olabilir.  Umarım iyisindir şimdi ?

01/31/2012 08:02:00

sağol Neşecim iyi olmaya çalışıyorum. midem arada bir baya coşuyor. malum uyusuzlukta var. bugün biter mi artık bilmiyorum. ama burada kendimi daha iyi hissediyorum sizlerle olmak iyi geliyor:)

01/31/2012 08:11:00

:)) aman dikkat et... bende suan midemde kaya parçası taşıyorum sanki...

uyku olayı sanırım hepimizde aynı.. Tuvalet falan değil ama sağdan sola dönmek defalarca uykumu bölüyor ve belimin ağrısı, o dönerken ağrı girmesi uyku düzenimi baya etkiledi. dinlenemiyorum sanki bende artık. Ama napalım Allaha şükür başka derdimiz yok.
Bunlar olağan şeyler bir süre idare edicez... Sonra alışana kadar bizim ufaklıklardan kendimize sıra gelmeyecek ama olsun :)

01/31/2012 08:38:00

neşecim evet baya heyecanlandım))) hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi elimize alalım Allahın izniyle) 

kızım çok açıkmış sanırsam ultrasonda parmaklarını yalıyodu. dilini dışarı çıkarmıştı)))

01/31/2012 08:52:00

:))) ay maşallah:)))) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Aysel.

01/31/2012 08:56:00

Amin cümlemizi )))

01/31/2012 09:14:00

Merhaba kızlar

Birkaç gündür sohbetinizi takip edemedim. Çok kötü bir haftasonu geçirdim. Gebelikten dolayı hemoroid sıkıntısı çekiyorum bir kaç gündür. İlaç, ağrı kesici hiçbirşey fayda etmedi çok kötüydü. Dr a gittim dün. Gebelikte pek tercih etmediklerini ama operasyon gerekebileceğini söyledi. 2-3 gün daha bekleyelim ağrı azalırsa yapmayız ama daha da kötüye giderse operasyon yaparız dedi. Neyseki bugün daha iyiyim.

Neşecim valla hamileliğin verdiği ağrılar sıkıntılar bunun yanında hiçbirşey değilmiş. Şunu tamamen atlatabilirsem bir daha hiç şikayet etmem galiba kızların sıkıştırmalarından :))

Ayşegül ve aysel sizin de çok az zamanınız kaldı artık hayırlısıyla alın bebişleri kucağınıza inşallah...

Eşine de çok geçmiş olsun ayşegülcüm. En kısa zamanda düzelir umarım.

01/31/2012 09:17:00

Ay Zeynep çok geçmiş olsunnnn.. İnşallah operasyona gerek kalmazda hafifler.. Dikkat et kendine hafiflemesi için bişiler yapılamıyomuymuş ki ?

01/31/2012 09:20:00

Saol teşekkür ederim neşe . İlaç kullanıyorum. Şuan daha iyi zaten. Ama h.sonu çok kötüydü ilaçların bile faydası olmamıştı. İnşallah gerek kalmayacak operasyona iyiye doğru gidiyor. En azından ağrılar dayanabileceğim kadar azaldı. Bakalım birkaç gün içinde belli olur zaten.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...