YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/31/2012 09:28:00

günaydın kızlar,zeynepcim çok geçmiş olsun...ben gebelik sırasında bi sıkıntı yaşamamıştım,ama doğumdansonra korkunç bi olaydı şu hemoroid derdi.ben de hep "doğum ne ki,asıl ağrı sonunda çektiğim hemoroid belasındandı" derim hep.normal doğumlardasık sık  ortaya çıkabilen bi durum..sana da acil şifalar diliyorum,derdini çokiyi anlıyorum.ben 10gün oturamamıştım hiç:((

01/31/2012 09:36:00

geçmiş olsun Zeynepcim. inşallah herhangi bir operasyona gerek kalmadan düzelir.

01/31/2012 09:38:00

kızlar bu gün az daha ölüyodum gaz zehirlenmesindeeeen(((

01/31/2012 09:46:00

hiiii...!!!!!!!! aman ne diyorsun Aysel? çok geçmiş olsun:( hayırdır nasılsın şimdi? umarım bir sorun yoktur. nasıl oldu?

01/31/2012 09:51:00

çok teşekkür ederim hepinize. Evet Senem gerçekten çok kötü bir ağrısı var. Ben ilk 2 gün ne oturabildim ne yatabildim ne de ayakta durabildim çok fenaydı. Şimdi yeni yeni düzeliyor işte. İnşallah gerek kalmayacak dilek saol

Aman aysel dikkat et... Geçmiş olsun sanada

01/31/2012 09:54:00

aman Allah korusun Aysel...Geçmiş olsun nasılsın şimdi

Hayırdır gaz kaçağımı varmış ki. Ay dikkat edin yaa benim en çok korktuğum şeylerden biridir. Allah korusun

01/31/2012 10:01:00

ben yemeğe gidiyorum kızlar. öğleden sonra görüşürüz. Aysel bir ses ver merak ediyoruz bak.

01/31/2012 10:06:00

Günaydın arkadaşlar, iki gündür yeniden yoğun iş temposu pek takip edemedim, ben de özlemişim siziiiiiii :))
Herkeslere geçmiş olsun öncelikle...
Zeynepçim çok kötü bişey o hemoroid belası biliyorum, ama inşallah operasyon falan gerekmez düzelir, öksürük ıkınma gibi çok fazla karıniçi basıncını arttıracak şeylerden kaçınmaya çalış, kızlar zaten yeterince basınç yapıyorlar :)) kabızlığın varsa mutlaka önlemini al, hem beslenme ile olmazsa ilaç ile... sen zaten sezeryan olacaksın inşallah doğum çok zorlamaz kurtulursun...
Ayşegül, eşine çok geçmiş olsun, demişsin ya taşmı bebekmi önce gelecek diye, çok güldümmm :)) inşallah taş daha önce geliiiir geçer...
Aysel dikkat et kendine, kız başaşağı duruyo zaten, çok da erken gelmesin zıpır ;)
Daha da atladığım bişey varsa kusura bakmayın kızlar, ama şunu söyleyim buradaki sohbetlere katılınca sanki kırk yıllık dostlarımla konuşmuş gibi mutlu oluyorum, iyiki varsınız be yaaa :)))

01/31/2012 10:23:00

bencede be yaaa :)))))))))))))) valla ben burayı keşfetmeden önce napıyomuşum acabaaaa çalışmak dışında müsait zamanlarda :)))))))))))

süpersiniz hepiniz ve iyiki varsınız ;)

01/31/2012 10:24:00

Çok teşekkür ederim özlemcim. Mümkün olduğu kadar dikkat etmeye çalışıyorum zaten. Kabızlık için ilaç var ama kullanmadım henüz ihtiyaç olursa kullanırım tabi. Bakalım artık inşallah hepimiz kolay doğumlar yaparız problemsiz şekilde atlatırız o dönemleri.

Gerçekten de öyle insan eksikliğini hissediyor burada sohbetleri takip edemeyince. Fena bağımlılık yapıyor :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...