YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/31/2012 10:43:00

ben geldim kızlaaaarrrrr..:))) Ayselden hala bir ses yok:( umarım iyidir.

Özleeemmmm biz de özledik seniii:))))

01/31/2012 10:43:00

Zeynepcim şimdi dr.dan geldim. Sana nacizane 2 tavsiyem var. 1. Sabah kalkar kalkmaz 2 kuru kayısıyı 1 bardak suda beklet yarım saat sonra kayısılar yumusayinca kayısıları ye suyuda iç. Biraz zaman geçince kahvaltını et.

2. Side benim esım ve cogu arkadaşı meslek icabı hemeroid oluyor. Bu yüzden ameliyat olan da var ama ameliyat geçici çözüm ve cok agrili. Esın arkadaşımın 2-3 sene önce yurtdışından getirdiği kremle şifa buldu. Kremin adı proctonet cok arkadasımıza tavsiye edip dualarını aldık :) yalnız sen hamilelikte kullanilip kullanılmadığına internetten bak. Yada dur ben prospektusten hemen bakıyorum.

01/31/2012 11:06:00

Selam kızlaaaaar :) 

Özlem' cim valla işalla taş önce gelir :))))

Bu arada hakkaten bende uğrayamadım aklımda burdaydı eksikliğini fena hissediyorum.. 

İyi ki burdasınızzzz <3

Aysel nerlerdesinnnn ???

01/31/2012 11:43:00

Merhaba kızlar, bende uzun süredir takip edemedim. Zeynepcim çok ama çok geçmiş olsun. Benimde en korktuğum şey bu. Umarım atlatırsın ve operasyona gerek olmaz. Ayselcim, merak ettik seni, şimdi iyisin değil mi?

Bende kötü bir haftasonu geçirdim. Aslında çok güzel başladı. Cumartesi günü Kızımın odasının boyası ve kağıtları yapıldı. Pazar günü sinemaya gittik dönüşte bir baktım kanamam olmuş :(( O anki korkuma ve hislerimi size anlatamam. Neyseki herşeyime bakıldı bir sorun yok.Bazen nadirde olsa böyle sebepsiz kanamalar olurmuş. Ama çok korktuk. 2 gün rapor verdi doktor yarın işbaşı yapacağım. Hayırlısı ile bebeklerimizi alssak vakti geldiğinde elimize.

Ayşegülcüm eşine de çok geçmiş olsun.

01/31/2012 11:46:00

Selam hanımlar... Öğle tatilinide devirdik günü yarıladık. ne var ne yok. Ayşegül, Özlem, doktorcum hoşgeldiniz. Görüşemedik bugün

Doktor ziyareti yapanlar iyi değilmi herşey :) ??

01/31/2012 11:46:00

merhabalar herkese bende yenı kesfettım burayı 21+5 gunluk hamıleyım ınsallah bı kızım olacak. inşallah takip ederim artık burayı :)

01/31/2012 11:47:00

çok geçmiş olsun Banucum. kötü birşey yokmuş ya çok şükür. benim de bugün karnımın en alt kısmına ani bir ağrı giriveriyor korktum baya. yarın sabahtan kan tahlili, idrar tahlili ve şeker yüklemesi yapacağım. dua edin sonuçlar iyi çıkar inşallah. bunu da Allah'ın izniyle atlatırsak bir daha daha rahat olacağız inşallah.

01/31/2012 11:48:00

hoşgeldin katre hoşgeldin Neşe:) ben buradayım ama diğerleri iş yoğunluğu var sanırım. Ayselden hala bir haber yok:(

hoşgeldin katree..

Banu büyük geçmiş olsun. tekrarından korusun Allah. Farketmeden yordunmu kendini acaba oda işleri ile ;) neyse önemli bişey olmadığına sevindim.

Aysel cidden bi ses ver müsait olduğunda.. En son yazdığından sonra hepimiz meraklandık

Çok teşekkürler Dilekçim, umarım senin de tahlillerin temiz çıkar. Valla hamilelik iyi hoşta, bu endişeleri çok zor :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...