YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/31/2012 12:26:00

katree olabilir bu tür ağrılar ama eğer çok rahatsızlık verici durumdaysa bence doktoruna danışmalısın. en doğruyu onlar söyleyeceklerdir.

01/31/2012 12:29:00

Dilek şeker yüklemesi için gece 12 den sonra bişey yiyip içmemen yeterli...

Katree bahsettiğin ağrıların aynısı bende de oluyordu hala da devam ediyor. Rahim genişlediği için ve baskı olduğu için normaldir o ağrılar. Tabi dr a söyle yine de sen...

01/31/2012 12:33:00

Valla az kaldı yaw, dün kahve falı baktırdım iki arada bi derede :D erken doğum yapcan dedi kadın :/ bi cuma günü olcakmış bakalım tutacak mı :/ 

5 haftamız kaldı yaa şaka gibi... 

Dilekcim aman sevindim iyi olmana :) Bu arada bahsettiğin zeytinyağı kesinlikle güzel bir yöntem ;) Ama benim çok şükür öyle birsorunum olmadı hiç. ilginçtir mesela ben meyve karıştırayım mide gider :D boza da aynı şekilde etkiliyor, mısır da :D :D ondan öyle bir durum sezdim mi, bi elma+portalak yesem sorun gidiyo :D :D :D 

01/31/2012 12:40:00

Kızlar aksam yemeğini hazırladım, rüzgarın karnını doyurdum geldim.

Bugün 50 gr seker yüklemesi için gittim. Carpintilarimin çokluğu , bas dönmelerim ve denge problemim yüzünden bir yığın tahlil verdi doktorum. 5 tüp kan verdim. İki kolum da cok acıyor su anda.

Seker yüklemesinde aysegulcum ac gittim kan aldılar. Karnımı doyurdum, iğrenç sekerli suyu ictim 1 saat sonra tekrar kan verdim.

Ultrasonda kızıma baktık, elleri kolları ayakları bacakları hepsini yüzüne toplamıştı. Her ultrasonda genelde böyle görüyorum. Biraz endişede ettim aslında beden öyle dürüyor diye.

Sekerli sudan sonra dehşet tekmeler attı Aysegul hazırlıklı ol.

01/31/2012 12:40:00

:)) Ayşegül senin olayın iyiymiş cidden.. :)))))Kız erken gelir diye duymuştum ben. Aman çok erken olmasında. falcıyı doğrulayayım derken dikkat et :))))

Ay haftayada benim var şeker yüklemem ...hangi gün gitsem diye düşünüyorum çünkü pazartesi birde aşım var :S

Su kramplar için doktorun verdiği magnezyum sayesinde bendede çok şükür bağırsaklarımın çalışması sorunu yaşanmadı hatta bazen fazla bile çalışıyo :((

01/31/2012 12:45:00

Ben şeker yükleme testini atlattım çok şükür :) amabenim hemşirem içine limonda sıktı , limonata gibi içtim, tadı da güzeldi :) 

Benimde magnezyum artık haftaya bitiyor, rahmi yavaşlatıyormuş. bu arada göğüslere yapılan masaj erken doğumu tetiklemiyormuş, göğüs ucuna yapılan masaj tetikliyormuş. Hani çatlak için krem sürüyoruz ya, onla alakalı bir sorun olmazmış ;)

01/31/2012 12:47:00

ay Özlemcim şeker yüklemesini ben yaptıracağım yanlışlık oldu:) valla maşallah hamaratsın baya yemekler de hazır oh ne güzel:)

bana doğrudan 100gr şeker yükleyecekler nasıl olacak bakalım.

01/31/2012 12:49:00

Evet canım göğüs ucu tehlike yaratıyor :))

Benim hiç çatlamadı göğsüm krem de sürmedim. Ama düzenli olarak sürdüğüm lierac kreme rağmen göbeğim cok çatladı :))

01/31/2012 12:50:00

100 mü. 50 de bisey çıkarsa 100 U yüklüyorlar yahu :))

01/31/2012 12:50:00

Aaaaa bende Lierac sürüyorum hiç çatlağım yok çok şükür. Göğüslerime de sürmüyodum tekrardan başladım :D 

Dilekcim, içeceğin suya limon sık ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...