YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/31/2012 11:17:00

Ben yüzüme de bu losyondan sürüyorum şimdilik. Ama Dr uma da bi sorucam bi önerisi var mı diye... Seba Med güneş koruyucusu kullanabilirim diye düşünüyorum. Hem kozmetik değil, hemde nemlendirici özlelliği var.  Zaten pek makyaj da yapmıyorum pek artık. 

01/31/2012 11:24:00

karnabahar salatası.... Çiğden karnabaharları az yağda kızart. Ama mümkün olduğunca küçük parçalara ayır çiçeklerini ki pişsin.

Sonra sarımsaklı yoğurtla karıştır. Hatta mevsimi değil ama benim yediğimin içinde birde kabak kızartması vardı. Çokta hoş bir tadı vardı. Severmisin bilemem :)) yanınada tavuk ızgara oldu bitti :))))))))))

01/31/2012 11:25:00

Özlem' cim ilk zamanlarda bende de acaip sivilce çıktı. Resmen yatamıyordum ağrısından hatta.. Sebamed' in bakım jeli var o çok iyi geldi. onu kullandım. Birde sabunu var.. Aklında olsun ;)

Ben tüm ürünleri sebamed e döndüm doktorumun tavsiyesi ile.. güneş losyonu, nemlendiricisi, makyaj temizleyicisi sabunu vs :)

01/31/2012 11:36:00

Teşekkürler hemen sebamede başlıyorum :))

01/31/2012 11:37:00

Aklın yolu bir işte Ayşegülcüm, YAŞASIN seba med:))) Bende bi dışarı çıkabilsem bi alışveriş yapıcamki beni tutabilene aşkolsun... Seba Med i de ekliym ben listenin başına...

01/31/2012 11:38:00

Yaşasın sebamed kardeşliği :D :D 

01/31/2012 11:45:00

Selamlar sebamed kardeşleri, sohbet ilerlemiş, aradan bir yerden yakalayayım dedim :) Benim de ilginçtir gebelikte cildim düzeldi, özellikle regl dönemlerinde sivilce çıkıyordu hep de aynı yerde, şimdilerde yok valla...
Katree öncelikle hoşgeldin hamiş güzeller kulübüne ;))
Banucum çok geçmiş olsun, iyice dinlenseydin, bir de boya kokusuna falan maruz kalma fazla, bebişin odasına girme şimdilik, nasılsa doğunca hiç çıkamayacaksın :))

01/31/2012 11:50:00

Ne güzelll.. Beni görenler direk bu ne hal diyodu ya, resmen yaratık gibi olmuştum. Bunalıma girdim o sivilceler yüzünden.. Bide kurdeşende oldum üstüne, tam zombi! :))) neyse ki geçti hepsi :) 

Özlem naptınız oda işini hallettiniz mi _? :) 

01/31/2012 11:52:00

Dün Dilekle kitap mevzuu yapmıştık. Ben dün eşime Mehmet Öz'ün  SİZ BEBEĞİNİZİ BEKLERKEN  kitabını aldırdım. Drcuğum bilir espirili hoş kitaplar hazırlıyor Mehmet ÖZ. BU da öyle olmuş ama biraz Americaannnn!!! Tariflerin usullerin bir kısmı bizim için oldukça komik. Ama enteresan bilgiler var. Satın alınabilir bence, bilginiz olsun...

01/31/2012 11:52:00

yaw bwn sebamed kullanmadım düşünmüyorumda benim ürünlerim daha güzel işte:)))))
en güzel ben olacağım:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...