YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

01/31/2012 13:53:00

slm millet hiç takip edemedim sizi bugün :))

01/31/2012 13:53:00

eminim zombi halinle de güzelsindir canım :))
ivet, dün itibariyle oda takımımızın şiparişini verdik, 20-25 gün içinde hazır olur dediler ama bakalım artık... :D

01/31/2012 13:56:00

ben de inceledim o kitabı Yonca, ama hevesle alıp bi tarafa atmamak için almamıştım, amaaan tarifler falan ben uğraşamam zaten, nasıl denk gelirse öyle beslenip gidiyoz işte, hiç drsal bir yaklaşım olmadı ama :P

01/31/2012 14:05:00

Oooo süper çok sevindimmmmmm :) hayırlı olsuuun, sağlıklı sıhhatli kullansın inşallah minnoş :)

bu arada teşekkür ederim güzel sözlerin için ama hiç öyle değildim :D hastaneye gittiğimde bir bayan ve kızı gelip yanıma dikilip resssmen üzerimdeki şişlikleri incelediler ya, dokundular böle ayyy nolmuşun sen bilmem ne :D o an kendimi uzaylı gibi hissettim :'))

Bu arada kitabı bende hiç duymamıştımmm, ama tariflerle falan bende pek uğraşamıyorum çabuk sıkılan bir tipin malesef :( tabi okumakta ya da evde bulundurmakta fayda var o zamansaaa :))

01/31/2012 14:10:00

He he :))) Dur ben size bir iki yemek tarifi başlığı yaziym de eğlenin mesela;
-Biberli Meksika fasulyesi ve Mısır ile Huevos Rancheros Burritos
                             ya da

Soğutulmuş Avakadolu Kuşkunmaz Çorbası.

Bi de Amerikalıların çocuklarını mutfak lavobosun da yıkadıklarına daişr bir kuşku oluştu bende...
Onun dışında tıbbi bilgiler açıklamalar filan şahane fakat sen zaten hakimsin mevzuuya ihtiiyacın yok Dr cum.:)))

01/31/2012 14:14:00

Adios patos fritos tarifi de varmııı... :p

01/31/2012 14:17:00

Ben Amerikalıları yemek yaparken hayal edemiyorum zaten, sanki hep hazır dondurulmuş şeyler falan yerlermiş gibi geliyor, mantı açıp dolma saran Amerikalı bir kadın mesela komik geliyor bana :))

01/31/2012 14:18:00

Hmmm, sonu -os la biten bişi gördüm mü aklıma cips geliyo :)))) 

Amerikalıların çocuklarını mutfak lavabosunda yıkama kuşkusu mu :/ nası yani _? o nasıl oluştu ? Var mıymış öle bişe hakkaten ? 

01/31/2012 14:20:00

Bak dur kitaptan bulup yaziym o cümleyi ayşegül bakalım sizde de kuşku uyandıracak mı?
 Bi dakkaaaa..............

01/31/2012 14:25:00

:))))))))))) harikasın doktorcum :)))) 
Ay sebamed e bende mi başlasam neee .... Ben kendimi bildim bileli sivilcelerim vardır. İki kez Raocotone denen bir ilaç kullanmama rağmen hemde.. Hamileliktede bi ara düzelir gibi oldu sonra yine bozuldu su ara yine düzelir gibi falan gidiyo öyle :s

Ama hala güzelim :D:D:D benim güzelliğimi bozmaya sivilcemi yeter beeee heheytt :))

sebamed kardeşliğinin işe yaradığını söylüyorsanız elimdeki ürün bitince sebamed alınaaaa....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...