diğer anneler ve yanlışları..

<12>

Ynt: diğer anneler ve yanlışları..

06/29/2012 19:49:00

cicianne zaten sorun bebeğin mutlu olmaması, öğlenleri gittiğimizde gördüğüm ve gelişmelere şahit olduğum için rahatça söyleyebiliyorum, özellikle bugün gittiğimizde bi panik hali vardı bebekte annesine atladı, sonuçta 1 haftada değiştirdiği 3. bakıcıydı..

06/29/2012 19:58:00

sevcanvet valla senin yazdiklarindan icim sisti, hani her annenin kendi dogrusu vardir evet ama ben de kendimce dogru olduguna inandigim seyin tam ziddini arkadasimin yaptigi zaman ben de deli oluyorum, hele de sevdigim bir bebekse.
bir de ben cok mutluyum bu durumdan diyorsa sorun yok, ama hem cok sikayet edip, hem de hala o durumu pekistirecek seyler yapiyorsa... deli oluyorum.

misal benim de sinir oldugum, bir arkadsimin oglu 2 yasinda 1 yasindan beri nutella veya yer fistigi ezmesiyle buuyorr. biskuvi, kurabiye. sonra da bu cocuk et yemiyor tuzlu yemiyor. abicim vermicen o seyleri. lorin daha nutellanin tadini bilmez!

06/29/2012 19:58:00

İyi ama anne bunun yanlis bisey oldugunu dusunseydi degistirmezmiydi yaptiklarini?

Ben cocuguma hic mama vermedim hazirlamasini bile bilmem ama keyfine gore mama veren annelerede karsiyim elbet, bu benimdogrum. Oysa sevcanin ark. Mama vererek cocuga kilo aldiraagini dusunuyor. Evet kilo alir ama goguslerimden sut akarken ben ne diye mama vereyim. Bunu nerdenmi biliorum etrafimda anne sutu verenler oldugu icin. Bu annenin etrafinda drlardadahil kimse yoksa bilebilirmi?

O yuzden her annenin dogrusu kedine. Sevcan uyarmis ama devam etmis cunku o bunun dogru olduguna inanmis. Bebegi icin en iyisinin bu olcani dusunmus belki dr tavsiye etmistir mama vermesini ?

06/29/2012 20:40:00

evet sanırım bende şiştim hata yapıp yapıp sonra''uyyy mafoldu kuzum demesi'' benide mafediyor, meme-mama olayında ise oda pişman, sağlıkocağındakilerde gerek yok demişti sözlerini dinlemedim diyor şu andaki sorunumuz ise bakıcı mevzu, neyseki öğrendim gelecek hafta için izin almış (ohhh biraz beni dinlemiş sanırım)..

06/30/2012 09:32:00

Cicianne +1

06/30/2012 10:38:00

ya varya şimdi size ters geliyoya bunlar,ben arda doğduğunda aman şunu yaparsam şöyle olur bunu yaparsam böyle olur die mürebbiye kılıklı biri oldum çıktım,sonuç arda emmedi biberon almıyor şuan yemiyor zaten zayıf doğdu çok söz dinlediğim için şuan hala akranlarından geride kaldı en sonunda bıraktım işe başladım saldım çayıra,bebek mutlu, bakan mutlu tek mutsuz benim,akşamları aldığımda sürekli huysuzlanıyor geriliyorum bazen akışına bırakmak gerekiyo sanırım ama kişilik meselesi ben yapamıyorum yapana helal olsun

06/30/2012 10:50:00

herkese çok teşekkürler, konuyu kapattım sonunda başka bi insanın özel hayatını yazmıştım, elinden geline yap gerisini dert etme politikasını uygulayacağım

sevgiler..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...