Annelik halleri(m)iz

Ynt: Annelik halleri(m)iz

06/09/2010 11:56:00

Annelik hakkına elbette ben de inanıyorum ama.Süt üzerinde bi hak iddia etmek bana çok mantıklı gelmiyor açıkçası.

Ya siliyorum tıpta okuma kısmını yazımdan onu dikkate almayın lütfen.Bu genel düşüncem benim lugesya.Ben anlatırken bilimsel açıklama kısmına girdim demiştim,yoksa şu anda herkes biliyor sütün nasıl hangi hormonlarla oluştuğunu.:)))

06/09/2010 11:57:00

:))) ah esram bulalım sana da bir helallik :)))

06/09/2010 11:57:00

Esra, bugüne kadar bu lafın gerçek sütle ilgili olduğunu ilk kez farkettim desem:))  Aman demeyelim ya ne fena laf. 

06/09/2010 11:58:00

Esra sen de içirdiğin devam sütleriyle filan denersin şansını olmazsa:)))

06/09/2010 12:01:00

:))süpersiniz arkadaşlar

06/09/2010 12:01:00

O değil de ben anneliği anne olana kadar hiç anlamamışım. Bu ne çok sevgi. Bi de büyüyünce bağlılığın azalıyor ya. Zor gelmiş olmalı. Şimdi düşünüyorum, yanak yanağayız. Oysa büyüyecek, gidecek, kendi çocukları olacak... Annelik bir yarı delilik hali

06/09/2010 12:09:00

"Sen de anne olunca anlarsın" mafyası haklıymış ben onu bilir onu söylerim :)

06/09/2010 12:11:00

Bu arada karşılıklı bağırma modu diyince aklıma geldi. Ben kavga etmeyi babamdan öğrendim. İyi kapıştık. Hayatta da önemli bi ders diye düşünüyorum. Ela 15 yaşında bana laf sayarsa ben de ona sayarım herhalde. İyi olur iyi. Savunsun kendini:) Hayat zor!

06/09/2010 12:13:00

büyük laf etmeyeyim .. ben sütümü helal etmem demeye kıyamayacagımı düşünsem de  benzerine yakın bir şeyler  dahi söyleme durumuna gelmemeyi hepimiz için dilerim

06/09/2010 12:13:00

Evet ya öyle bir mafya var di mi?:)))Bence de haklılar.Ama davranış şeklimiz nasıl olmalı ilerde?.Bizim yaptığımız yanlışları ya da yanlışları demeyelim gençlik heyecanıyla yaptığımız davranışları onlar yaparsa biz nasıl tepki vereceğiz:))Asıl önemli olan bu...Evet evet annelik çok güzel,çok zevkli ama patolojik bir durum kesinlikle:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...