Emniyet kemeri maduru

04/23/2010 20:37:00

Bacağının en yumuşak yerini mama sandalyesinin kilidine kıstırdım :((( Minicik bir parça et araya sıkışıyordu yumuşak olunca.

Yalnız bir kez değil, tam 3 kez yaptım aynı şeyi :(

Bir ağlama var, acı ağlaması, ikinci ve üçüncüde mama sandalyesine bağlarken o ağlamayı duyduğum anda ne olduğunu bildiğim için ben de onunla birlikte bağırıyordum bir de.

Zavallı kuzum benim, neler çekti benden :(

Bu arada bu konuyu da gidip 23 Nisan etkinlikleri grubuna açtım önce, o da ayrı bir salaklık oldu iyi mi?

Ynt: Emniyet kemeri maduru

04/24/2010 04:35:00

aynı şeyi hem ben hem babası oto koltuğunda 3ten fazla kere yapmışızdır. Sonuçta zavallım konuşmaya başladı da bağlarken dikkat dikkat diyordu :(

04/24/2010 05:19:00

...ben de Ela daha 3 haftalikken evdeki ana kucagina baglarken becerdim o isi...1 hafta sonra kontrole gidince doktor 'bu ne, dogustan mi' diye sorunca ne geveledigimi su anda hatirlamiorum bile :o

04/24/2010 05:32:00

Ay yazık ya, dikkat dikkat ha :)

Doğuştan mı da süpermiş elajan

04/24/2010 06:12:00

ben pusetinin emniyet kemeriyle yapmıştım, bu arada damla ben ılgazın boynunu fermuara sıkıştırdığını hatırlıyorum sanki :) ifşa ettim seni, pis abla hehe :)

04/24/2010 07:19:00

damla senden bir misilleme bekliyoruz:)
dikkat dikkat e koptum:))

04/24/2010 09:32:00

Yapmış mıydım ya, valla gayet yapmış olabilirim :)

Hani öyle çok tombalak bi tip olsa Ilgaz içim yanmayacak ya :)

04/26/2010 19:16:00

bizimkininde ayağı mama sandalyesine sıkışmış, bende bir yandan çene yetiştirirken etrafa bir yandan Can'ı çekiştirip sandalyeden çıkartmaya çalışıp duruyorum birtürlü gelmiyor. Can da o sırada 1,5 yaşlarındaydı sanırım. çocukcağazım habire bağrıyor "anne ayağım nerde" diye bende "ayakkabım mı demek istiyorsun" diye çocuğu düzeltmeye çalışırken çocuğumun ayağını kırmak üzere olduğunu farketmiştim:( :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...