Güzel annemiz Deniz'in (Ldeniz) Leblebi şekeri Emir'i 1 yaşında

<12>
10/15/2012 18:53:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Güzel annemiz Deniz'in (Ldeniz) Leblebi şekeri Emir'i 1 yaşında

10/15/2012 18:56:00

Mutlu senelere iyi ki doğdun Emir.Senin de ilk yılın kutlu olsun  Deniz...

10/15/2012 19:32:00

çok miniciktin seninle tanıştığımızda.şimdi kocaman bir abi olma yolunda sıkı ilerliyorsun:) nice güzel yaşların olmasını dilerim

10/15/2012 19:41:00

Emir'im, erkeğim;

Annenle ve seninle ilk kez meşhur Suadiye Cafe buluşmasında tanıştık. O zaman köfte dudaklarının hastası oldum. Yaklaşık 3 aylıktın ama o kadar ciddi bakıyordun ki, benim oğlan cıvık kalmıştı yanında. Büyüdüğünde kızlar o bakışlarına deli olacaklar ama boşver annen düşünsün seni nasıl paylaşacağını, sen kızlara bak :)

Annen çok tatlı biri. İlk tanıştığımızdan beri sanki yıllardır tanıyor gibiyim. Hatta itiraf edeyim seni büyütürken ki rahatlığını kıskanıp örnek almaya çalışıyorum.

Güzel gözlü Emir, Emre'nin ilk arkadaşı, neler paylaşmadınız ki şu 1 yılda. Ek gıdaya yeni geçmiştik bir cafede Emre nin ıspanağını paylaştınız. Senin de ilk sebze yiyişindi sanırım. Öykü'nün diş buğdayına Emreyi zibidi gibi şortla getirince hemen eşofman altını verdin. O gün sayende üşümedi Emrecik.

Her zaman tatlı şeyler olmadı. Hastalandın, acillere gittiniz, hep yüreğimiz ağzımızda annenden gelecek iki satır haberi bekledik. Ama laf aramızda annen bu kadar zorluğa rağmen o kadar iyi kotarıyor ki seni büyütmeyi, bayılıyorum tarzına.

Vee işte 1 yaşına geliverdin. Ele avuca sığmaz, ateş gibi kıpır kıpır bir delikanlısın artık. Allah bahtını, şansını açık etsin. Hayırlı bir evlat ol. Sağlıkla nice yaşlarını kutla Emir'im. Hayatta bazı zorlukların olabilir ama korkma, arkanda muhteşem bir anne var. Hayatta sırtın yere gelmez bebeğim.

Denizcim Emir ime çok iyi baktın, bakıyorsun. Anneliğinin birinci yılı kutlu olsun. Tarih mefhumunu yitirip bu başlığı bu saatte dolduran bu şaşkınların da Cumartesi bir kulağını çeker affedersin artık :)))

Sizi tanıdığımıza çok ama çok mutluyuz.

Feyza & Harun Emre

10/15/2012 19:55:00

Yakışıklı Emir'in yaşgünü kutlu olsun, sağlıklı nice nice yıllara...
Atalay ve babaannesi...

10/15/2012 20:44:00

Ayyy ayy ayyy sende buyudun be emircik seni ilk gordugum gun dedimki bu nasil bi bebek gordugum en yakisikli erkek cocugusun valla simdiden diyorum ben sen cok canlar yakarsin hele o bakislarin, guluslerin ayyy yerim ben seni yaaaaa nice guzel yillarin olsun insallah o guzel yuzun hic solmasin :) denizcim seninde ilk senen kutlu olsun seni tanidigima minik emiri tanidigima cok mutluyum

10/15/2012 22:39:00

Emircik nice guzel yillarin olsun sevgili annenle ailenle sevdiklerinle. Henuz senle tanisamadik ama annen gb sende eminim cok canayakin bir bebeksin.. Opuyoruz seni...

10/16/2012 03:20:00

Tatli Emir, 

Uyuyunca upuzun kirpikleri yanaklarina degen, dudaklari sarkan sirin... 
1 yasin kutlu olsun. Annecigini ne tatli guzel bir anne yapmissin. 

Allah guzel gunler gostersin size ailecek, hep beraber.. 
Deniz'cim, seni de kutlarim... Daha nice yillar gecsin de ergen annesi, delikanli annesi ve hatta babaanne oldugunu goresin...

Sevgiler..

10/16/2012 08:27:00

hala okurken gözlerim doluyor. Rabbim çocuklarımızı da bizleri de ayırmasın. çok teşekkür ederim..

10/16/2012 08:32:00

iyi ki doğdun güzel kuzu, denizciğim senin de anneliğinin ilk yıl dönümünü kutlarım. öperim ikinizi de..

10/16/2012 10:26:00

İyi  ki doğdun Emir ..nice güzel yaşların olsun...Denizcim anneliğinin ilk yılı kutlu olsun..daha nice yıllarınız olsun oğluşunla birlikte:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...