e tamam emekliyoruz da ya bu tehlikeler tehditler:(

<12>
05/22/2011 20:02:00

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: e tamam emekliyoruz da ya bu tehlikeler tehditler:(

05/22/2011 20:16:00

biz o kadar tembeliz ki popoyu kaldırıp emekleme niyetimiz yok.:) tedbir anca yürümeye sanırım bizde

05/22/2011 21:08:00

oy oy oy. yürek ağızda hergün yani. anneler 40 kilo kalıyor onlar emekleyince işte:) en güzel zamanları zaten emeklemeye kadar diyor doktorumuz.emekleyince dertler başlıyor diyor

05/22/2011 21:11:00

hepinmize koly gelsin...öykü yüz üstü durmaktan pek hoşlanmıyor.emeklemek hak getireeee

05/22/2011 21:18:00

sanki benim kızımı anlattın:)

05/22/2011 21:48:00

BENDE BIRAN ONCE EMEKLESE DIYE GOZUNE BAKIYORUM AMA BAYA ZOR OLCAK GIBI GELDI SIMDI BANA BIDE EVDE MERDIVEN VAR BENIM AY GOZUM KORKTU SIMDI 

05/23/2011 06:39:00

benim oğlumda yüzüstü durmaktan hoşlanmıyor emeklemek yalan olur galiba ..

05/23/2011 08:32:00

benimkide yüz üstü durmaı doğdu doğalı hiç sevmiyor.koyuyorum azcık sürünüyo, sonra hop kendini çeviriyor.yalnız özgül benim kızda köprülere başladı, bu emekleme belirtisi olabilir mi acaba.kendini atar gibi bişiler yapıyor :))

05/23/2011 08:32:00

benimkide yüz üstü durmaı doğdu doğalı hiç sevmiyor.koyuyorum azcık sürünüyo, sonra hop kendini çeviriyor.yalnız özgül benim kızda köprülere başladı, bu emekleme belirtisi olabilir mi acaba.kendini atar gibi bişiler yapıyor :))

05/23/2011 08:40:00

bizim ki köprüde kurmuyor ne yapsam acaba siz yere mi bırakıyorsunuz hep yerde mi oynuyor bizim çocuk hep koltuk tepesinde :(

05/23/2011 09:12:00

maşallah ilgi çok önemli tabi doğru söylüyorsun bizde teşvik etmeye çalışıyoruz ama pek başarılı olamadık bizde bir tane köpek aldık emeklesin diye demiyoruz bakalım benim eşimde çok sabırsız kendisi de emekliyor çocuk emeklesin diye ama bakalım insallah bizde muaffak oluruz :) bizimkinin kilosu normal ama yüzüstü koyunca ıhhhh diye zorlanıyor gerçi bir iki gündür ayakları ile kendini itmeye başladı ama bakalım.. paylasımın için çok teşekkürler..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...