e tamam emekliyoruz da ya bu tehlikeler tehditler:(

<12>

Ynt: e tamam emekliyoruz da ya bu tehlikeler tehditler:(

05/23/2011 09:12:00

maşallah özgül..caganege benim kızım zayıf bi bebek ama çok hareketli.ben sürekli yerde bırakıyorum.halısının üstünde yuvarlanıp duruyor.oyuncaklarını savuruyor ,ulaşmaya çalışıyo.sürünerek ulaşamazsa döne döne gidiyor.sende  yerde bırak, havalar ısındı. önüne 3,5 küçük oyuncak koy onlarla oynarken kaslarını geliştirirler.

05/23/2011 10:52:00

bu hafta öyle deneyeceğim dediğin gibi yaparım .havalarda ısındı yerde dönüp dursun bakalım :) ne tatlı bebşin var deryanın kuzusu ismi nedir bebşimizin ?

05/23/2011 11:08:00

maşallah allah bağışlasın. benim adım dilek ozgül tanıstıgımıza memnun oldum seni kaydedebilir miyim?

05/23/2011 11:25:00

özgülcüm söylemiş.kızımın  adı neva... bugün neva atakta halısından çıkıyor,içeri bi giriyorum döne döne koltuk altlarına gelmiş.emeklediğinde işimiz zor olucak gerçekten ..cağanege hiç acele etmeyin.nasıl olsa emeklicek , yürüyecek..Allah sağlık versin tüm bebişlere :)

05/23/2011 11:25:00

özgülcüm söylemiş.kızımın  adı neva... bugün neva atakta halısından çıkıyor,içeri bi giriyorum döne döne koltuk altlarına gelmiş.emeklediğinde işimiz zor olucak gerçekten ..cağanege hiç acele etmeyin.nasıl olsa emeklicek , yürüyecek..Allah sağlık versin tüm bebişlere :)

05/23/2011 11:28:00

amin.. teşekkürler.. maşallah neva'ya..

05/27/2011 21:31:00

özgül senin minik aşmış kendini:) biz popuyu kaldıramıyoruz. bi de bir sinir bir sinir sorma:)

05/31/2011 14:38:00

yemin ederim aşmış:))) ayol benimki popoyu kaldırmıyor.hem de daha büyük kızım:) valla allah kolaylık versin bu arada artık işin çok daha zor

06/03/2011 21:36:00

hı hı popoyu kaldırırsa yürür:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...