2010 MART ANNELERİ OYUN GRUBU

Ynt: 2010 MART ANNELERİ OYUN GRUBU

02/06/2013 07:11:00

arzucum ben eyüpte oturuyorum sİZLER  nerde oturuyorsunuz
benim oğlum konuşuyor ama arada anlamadıklarım da oluyor:)))
oğlum 11 MART DOĞUMLU

02/06/2013 10:20:00

ben ankaradayım.bu sene kreşe başlayan oldu mu acaba?biz başladık eylülden itibaren gittik ama aşırı hastalıkla yüzünden bıraktırmak zorunda kaldım.acaba kızım aşırı dirençsiz yoksa kreş ortamında bu hastalıklar hep mi oluyor mera ediyorum.dirençsizce direncini artırmanın yollarını ve formüllerini bulmaya çalışacam.

02/06/2013 10:41:00

biz kreşe başlamadık ama çok hasta olurlarmış kreşe giden çocuklar

02/06/2013 11:16:00

E yandik bende vermek istiorum hatta arastiriorumda nolcak bu hastalikisleri?

02/06/2013 11:18:00

bilmiyorum valla bende vermek istiyorum ama bağışıklık sistemi güçlenirmiş  vücudu dirençli olurmuş hastalıklara karşı

02/06/2013 11:19:00

sen nerde oturuyorsun dnz81

02/06/2013 12:17:00

merhabalar..Kızım eylül ayından bu yana haftada 3 yarım gün gidiyor kreşe..Dediğiniz gibi hastalıklar çok yoğun oldu ilk başlarda..Bu aralar nispeten daha az hasta oluyor, araları açıldı hastalıkların en azından..Ben çörekotu yağı veriyorum sabah akşam 2 şer damla, bağışıklık güçlendiri diye söylüyorlar..

Kızımın gece kötü rüyalarla başı belada, bazen çığlıklarla uyanıyor; kötü rüyalar görüyorum diyor ama tarif edemiyor..Bu nedenle uyumak ta istemiyor bazı akşamlar...FEyzacım( fozev) sizin korkular nasıl ve ne yapıyorsunuz?

02/06/2013 13:09:00

BİZ LARANJİTTEN TUTUN ÜST ALT TÜM SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINI GEÇİRDİK.KIZIM ZATEN İŞTAHSIZ Bİ ÇOCUK TAM İYİLEŞİYOR AZICIK YEMEYE BAŞLIYOR HOOOOP HASTALANIYOR GÜNLERCE AĞZINA BİŞEY SÜRMÜYOR.BİZİM DE AZICIK AZALMA OLSA DEVAM EDERDİM AMA ARTIK ANTİBİYOTİĞİ EK GIDA GİBİ ALIYODUK.SU İÇER YEMEK YER GİBİ.BU KADAR ANTİBİYOTİK BÖBREKLERİNİ MAHVEDER DEDİ EŞİMİN,BİRAZ DA O ACITASYON YAPINCA KIYAMADAIM KUZUMA BEN DAHA FAZLA.EĞER EVDE KARDEŞ VARSA O DA NASİBİNİ ALIYOMUŞ MALESEF,HABERİNİZ OLA....

FOZEV VE LOPİKCİM ACABA TV DEN ETKİLENİYOR OLABİLİR Mİ.BELKİ SİZ FARKINDA OLMADAN İZLEDİĞİ BİŞEYDEN BİR REKLAMDAN BİR ÇİZGİFİLMDEN ETLİNİYOR OLABİLİR.GEÇEN ARKADAŞIMLA KONUŞTUK,AKRABASI DR A SORMUŞ GECE AĞLAYARAK UYANIYOR DİYE DR DA GECE TERÖRÜ OLABİLİR DEMİŞ.YANİ GECE TERÖRÜ DENİLİYOMUŞ.DİKKAT EDİN İZLEDİĞİ ŞEYLERE DEMİŞ.BENİM ABLAM KAYINVALİDESİ İLE BİRLİKTE YAŞIYORDU VE KURTLAR VADİSİNİ İZLİYORLARDI MALESEF!DEFALARCA UYARMASINA RAĞMEN DİNLEMEDİLER.ÇOCUK GECE UYANIP ANNE BİZİ ÖLDÜRECEKLER ANNE SİLAH,ANNE ORAYA SAKLANDI ADAM FELAN DİYİP YORGANIN ALTINDAN ÇIKMIYODU.NE ZAMAN Kİ AYRILDI KENDİ EVİNE ÇIKTI ÇOCUK UNUTTU KENDİNE GELDİ....

02/06/2013 13:13:00

gece terörü yaşadık ondan farklı bu pluscore...Terörde bilinç kapalı, aslında çocuk uyuyor..Tv sınırlı ve sadece Mickey fare kulüp evi izliyor ama yine de gün içinde bir şeylerden etkilendiği kesin

02/06/2013 13:19:00

KARDEŞ YOK SANIRIM.PEKİ ANNE BABA OLARAK YANINDA TARTIŞMA,VEYA ANNENİN BAĞIRMASI ASABİ DURUMU VS.... VAR MI ACABA(YANLIŞ ANLAMAYIN YAPIOSUNUZ DEMİYORUM DA BELKİ ARADA FARKINDA OLMADAN FAZLA  KIZIYOSUNUZDUR KORKUYODUR FELAN)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Mart Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...