2010 MART ANNELERİ OYUN GRUBU

Ynt: 2010 MART ANNELERİ OYUN GRUBU

02/06/2013 13:21:00

BENİM ELTİMİN KIZI DA SESLERDEN ACAYİP KORKUYOR MESELA.KAYINVALİDEME ÇOK DÜŞKÜN BAĞZEN ONDA KALIYOR.YUKARIDAN TERLİK SESİ GELSE HEMEN AYYYY BABAANNE SES DİYİP HEMEN KUCAĞA ZIPLIYOR.EWDE DE YAPIOMUŞ ONU,NEDENİNİ ÇÖZEMİYOLAR TAM KONUŞAMIYODA.EN KÜÇÜKSESTE SIÇRIYOR VE KORKUYOR

02/06/2013 14:51:00

Ben cekmekoyde oturuyorum

02/06/2013 15:18:00

ÇEKMEKÖY AVRUPADAMI OLUYORDU

02/06/2013 17:25:00

Hayir anadolu yakasi

02/06/2013 18:51:00

Bizdeyuvaya başladık haftada 3 günolarak diğer günlerde gitmek için ağlayınca maddi olarak kendimi zorlayarak 5 tam güne çıktık geçen haftaya kadar hiç hasta olmadık gerçi geçen haftadakide pek hastalık sayılmaz 37.8 civarında seyreden bir ateşi oldu oda geçti nedenide yuvanın günnlerce kaloriferi yakmamasıydı konuşamız nispeten daha iyiy am yinede tam anlamıyla konşmuyor

02/06/2013 19:22:00

YA BEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM YAAA:( ANLAMA SÜPER,ZEKA SÜPER MAŞŞLH HERŞEYİ ANLIYOR AMA HERLEY BEDEN DİLİ.KREŞTEKİ PSİKOLOG BEN Bİ SIKINTI GÖRMÜYORUMM AMA GENE DE HACETTEPEYE Bİ GÖSTERELİM DEDİ.GÖTÜRDÜK ÇOK İYİ DOKTORLAR VARDI HERŞEYİNE BAKTILAR İYİCENE.ONLARIN DA DEDİĞİ AYNI ŞEYDİ.ÇOK AKILLI BİR ÇOCUK AMA TEMBELLLL!!!!BEKLEYECEKSİNİZ BAŞKA BİR YOLU YOK DEDİLER.MARTTA 3 OLACAK BAKALIM,BELKİ 3TEN SONRA AÇILIR BİRDEN,HOŞ ŞURDA DOĞUMGÜNÜNDE DE 1 AY VAR PEK BİŞEY YOK AMA BELLİ Mİ OLUR BELKİ BİR SABAH KALKTIĞIMDA BÜLBÜL GİBİ ŞAKIR:)

02/06/2013 19:41:00

Biz 1 ay kadar önce haftada 2 saat oyun grubuyla başladık. (3 hafta kadar)Sonraki hafta yemekli yarım gün oldu, haftaya uykuya da kalacağız. Çünkü Kuzey bana aşırı bağımlı oldu son zamanlarda. Daha öncelerde de biraz vardı ama yaşı gereği normal diyorduk. Son aylarda işe göndermek istemiyor, bacaklarıma sarılıyor ve korkuyorum anne diyordu. Hatta "başına birşey gelmesinden korkuyorum" diye bir cümleyle beni şok etti. Kreş pedagoguyla konuştık ve biraz daha saatleri arttırmaya karar verdik. Hasta olmadık bu süreçte. Korkularımız bu ve canavarlar. Tv kesinlikle yasaklandı ve bilgisayar ve tablet. Bakalım nolcak .Nejlacım sizde durumlkar nasıl?

02/06/2013 20:26:00

Feyza dediğim gibi Bestenin rüyalarıyla ilgili problemlerimiz..Bazen çığlıkla uyanıyor uykudan ve öyle gecelerden sonra hava karardığında bile akşam olmasınben uyumayı sevmiyorum, kötü kötü rüyalar geliyor diyor..Kötü rüyaları bir çuvala koyup bulutl abirlikte taaaa  Avustralyaya yolladık ama ordan gelir diyor:-( Ne gördüğünü hatırlamadığını söylüyor, sadece kötü rüyalar diyor..beste çok sınırlı( günde yarım saat mickey fare izliyor ) tv izliyor ama Bilgisayardan uzak tutmak mümkün değil, evde herhangi birini pc başında görse hemen bişey yazıcam, facebooka gircem, okey için bir masa açıcam diyor..Hiçbirşey için bu kdar ısrar ettiğini bilmem, sanki şeytan giriyor içine.. giysi giydirme ve boyama oyunları açtığımız oluyor ama mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışıyorum çünkü dediğim gibi sınır koymak bilgisayarda mümkün olamıyor, bitmesine katlanamıyor:-( bağımlılıkla ilgili de şöyle bir değişiklik yaşıyoruz bir iki haftadır..ben öğlenleri eve gelirdim hep , işe geri döndüğümde hiç ağlamamıştı 2,5 yıldır..Ama bu son haftalarda işe geri dönmemem için yalvarıyor ,ağlıyor..O yüzden eve gelmek istemiyorum artık.. Konuşma konusunda gelişimi oldukça iyi..

02/06/2013 21:20:00

çalışıyomuşsunuz,belki ona tepki gösteriyor olamaz mı?belki işe gitmenizi istemiyordur,bu çocuklar çok akıllı bıdıklar.istediklerini değişik yöntemlerle yaptırmak isteyebiliyolar

02/06/2013 21:30:00

kızım 4 ay olduğundan bu yana çalışıyorum, şimdiye kadar hiç böyle tepkiler vermemişti de o yüzden paylaştım..sanırım algıları her geçen gün artıyor ve tepkileri de değişiyor olaylara karşı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Mart Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...