Bir Güzel An-ı Postcrossing!

12/25/2012 16:49:00

şimdilik sizin yaşayacağınız heyecan dolu güzel bir an , büyüdüklerinde de çocuklarınıza verebileceğiniz güzel bir anı için ...
http://etkaca.blogspot.com/2012/12/postcrossing-guzelligi.html

Ynt: Bir Güzel An-ı Postcrossing!

12/25/2012 19:49:00

Süper bende hemen kaydoldum oğlum için 2 adres aldım şimdilik hemen göndermeyi düşünüyorum PTT ile mi gönderdınız sız

12/25/2012 19:51:00

Evet canım 15-20 günü buluyor ulaşması ama çok keyifli :) hayırlı olsun size de :) ilk kartınızı aldığınızda da duygularınızı paylaşınız lütfen sevgiler :))

12/25/2012 19:55:00

Ben de kaydolacağım,kart atmayı,mektup yazmayı çok severim..Kızım da büyüdüğünde umarım devamını getirir...

12/25/2012 19:59:00

Tatbiki tesekkürler sana da ıyıkı haber veredin çok severım böyle şeylerı mektuplarımda fılan . Ben lum adına kaydoldum onun ağzıyla yazdım bılgı verdım ilk ulkem Tayvan dığerı Almanya çok heyecanlıyım ya

12/25/2012 20:02:00

Masald çok sevindim, bende çok seviyorum tamam teknoloji mail vs ama o da bir yere kadar Değilmi ama :)

Güner bizde Etka adına kaydolduk o yazıyor gibi yazdım . 2 yaşındayım vs diye :)) hatta yazarken bile o kadar heycanlandırmıstı ki , sen bir de ilk kart eline geçince ki heyecanı gör :))

12/25/2012 20:11:00

Hayalı bile heyecanlandırıyor benı ne guzel bir anı olacak bunlar umarım devam edebılırız

12/25/2012 21:30:00

ÇOook eskıden kız kardeşimle blue jean dergısınden mektup arkadaşları bulmuştuk,çok güzelmiş bu site,paylaştıgınız için teşekkürler :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...