günlük programınız?

04/21/2010 13:40:00

evet yaş farkı az çocukların annesi (çalışsa da ev hanımı olsa da ) sıradan bir gününü anlatabilir mi?

bakalım ne kadar benzer yaşıyoruz?

Ynt: günlük programınız?

05/08/2010 20:44:00

sevgili derya
belki benzer şeyler yaşıyoruz ama ben hala bir rutin oluşturamadığmı düşünüyorum(suan için evdeyim yakında ufaklılıklarla köye gitmeyi düşünüyoruz,dönüşte zaten izinim bitecek ozaman sanırım tam oturtacaz,nasıl olacak bilmiyorum  oda ayrı bir sorun).
  sabahları büyüğün kahvaltısı yapılır,o arada ufaklık çoğu zaman uyur,büyüğünü kreşe bırakırım.sonra kendim ve  ufaklığın beslenmesi  ve bakımı. daha sonra öğlen ve akşam yemek programın yapılması (beni en çok yoran kısım bu!!!)yetiştirebilirsem . sonra ufaklığıda alıp büyüğünü kreşden almaya çıkarız.hava güzelse dışarda oyalanırız birlikte.zaten akşam olmuştur baba ve (yeğenimde bende kalıyor)yeğenim gelir yemek toparlama,temizlik , oyun, bakım ve ufaklıkların uyku zamanı. gün nasıl çabuk geçer anlayamam zaten.
  anne olmak sanırım böyle birşey;yorgun ve mutlu:))

Ynt: günlük programınız?

05/08/2010 23:33:00

sabah 8 kalkış.9 a kadar ayılma ustlerini gidirme vitamin ve çiş işlemi.9,5 kahvaltı
10,20 ebru şallı pilates.
11 ev süpürmesi
12 meyva saati
13 öğle yemeyi arada boya akdivitesi
13,30-14,00öğle uykusu bende onlarla bir saat yatıyorum yoksa kafam kaldırmıyor.
15,30 yemek yapma saati
küçükle ilgilen
16,00-16,30 gibi büyük kalkıyor oyun ikindi yemeyi ve arada babanneye postalama
18,00 yemekleri ayarlıyorum
ütüler
19,00-20,00 baba geliyor
20,30 yemek
21,30 yatış çocukları yatırıyorum kitap okuyoruz
22,00-22,30 dinlenme yuppiiii çok yoruluyorum ama saatlerimiz tam oturdu gibiii

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...