Ağustos ayı kitabı / Rüyanın Öte Yakası - Ursula K. LeGuin

Ynt: Ağustos ayı kitabı / Rüyanın Öte Yakası - Ursula K. LeGuin

07/31/2012 23:02:00

kitabın açıklamasını okudum .tam benlikmiş. bir kaç gün içinde edinemezsem kitapçıdan netten sipariş veririm artık . Okumayı tartışmayı çok  isterim. 

Ayrıca grup içinde teşekkürler.Çok faydalı bir grup oldu .Umarım sürekli böyle heyecanlı verimli gider :) 

08/04/2012 20:15:00

ay ben aldım gecen hafta içinde. başladım da, hatta çok gariptir ki gördüğüm bir rüya gerçek oldu onu okuyup yatmışken. çok komiktim gerçekten..
daha bitirmedim ama, 2 çocukla başımı kaşıyabildiğim zamanlarda (ki genelde uykudan hemencecik önce) buluşuyorum ayın kitabıyla.

08/05/2012 14:56:00

okudum, bitirdim, etkilendim, ne zaman tartisacagiz? ay sonunda mi?

08/05/2012 18:53:00

bitirdim,sabırsızlanıyorum..harıka bi kıtapdı.ursula'nın her kıtabı ayrı güzel galıba.ılerıkı tarıhlerde yerdenız öykulerını de okuyalım derim ben..

08/06/2012 13:53:00

ben de ben de :) başladım bakalım

08/06/2012 14:09:00

:) süper, grubu yeni farkettim, kitabı da hemen sipariş ettim... harika olmuş bu grup...

08/08/2012 11:08:00

hafta sonu aldım & başladım...bu yazarın kitabını ilk defa okuyorum.

08/15/2012 12:36:00

Ben de başladım, güzel gidiyor, ilginç ve sürükleyici.

08/15/2012 12:37:00

Ağustos sonu olacak tartışması.

09/03/2012 21:24:00

Ne zaman tartışacağız kitabı. Filmler öyle kaldı, ben şehir dışındaydım izleyemedim ama gördüğüm kadarı ile tartışılmamış. Kitabı okudum. Tartışmamız güzel olur bence. Grup bende heyecan yaratmıştı, hayal kırıklığı olmasa keşke.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...