bebek bulusmasi

Ynt: bebek bulusmasi

04/16/2010 11:25:00

Evett çok keyifliydi, Seni ve Güzelliği  tanıdığıma memnun oldum Neşe,
fotolar bende de nereye ekleyeceğim? Gerçi Ayşegül'e gönderdim o halleder ;o)

04/16/2010 11:27:00

Banu bu biranda oldu zaten, ikinciye muhakkak sende gel :))
Evet evet ev gezmeside yapalım bu sabah Ayşegülde'ydim zaten :p

04/16/2010 11:29:00

Evet apar topar oldu, evden nasıl çıktığımı bilemedim, yemek işini ayarlayıp. Ama açık hava harikaydı. Şansımıza hava çok güzeldi, korktuğum gibi yağmur da yağmadı.

Banu bir dahaki buluşmada daha programlı oluruz, sen de gelirsin. Artık kafamıza göre açık hava, ev heryerde buluşuruz. :) Evet sabah Fatma bendeydi. :) Havalar düzeldi, hiç evde durasım yok.

Fotolardan ben koyarım şeker. ;)

04/16/2010 13:27:00

benim bugun de cikasim var. hava dunkunden de sicak. golete gelen var mi?? :)

04/16/2010 13:29:00

Ben şimdi sitedeki parka iniyorum hadi bana gel ;o)

04/16/2010 13:43:00

Geç olmasaydı senin oralara gelebilirdik Neşe, ama hazırlanıp çıkmamız ve gelmemiz zaman alır.

Ohhh siz gezin Fatma, süper valla. Ben de Molino'da şişme bir çocuk parkı gördüm, ona mı götürsem Yağmuşu diyorum ama oynar mı ki?!?!

04/16/2010 13:53:00

benim çalışıyor olmam size hafta içi güneşli günlerde eşlik edemeyecegimiz anlamına geliyor, yazık

04/16/2010 13:59:00

EVDE TEMIZLIK VARDI, ancak bitiyor isi. erken biter sanmistim. gelirsem ararim yine de.

04/16/2010 14:05:00

Üfff bugün bitti artık. Ohhh ne güzel olmuştur Neşe, ellerine sağlık canım.

Banu, o zaman akşamları kaç gibi geliyorsun? Akşamları ya da haftasonu bir şekilde ayarlar görüşürüz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...