bebek bulusmasi

Ynt: bebek bulusmasi

04/16/2010 14:34:00

yok valla bu sefer ben yapmadim ama dip kose yapsin diye benim de canim cikti. haftaya kahvaltiya beklerim o zaman hanimlar. Banu seninle de aksamustu bulusuruz artik.

04/16/2010 14:46:00

Geldik biz hala ağlıyor parktan geldik diye, burası nefis belki 40 tane çocuk var dışarıda e onları görünce gelir mi hiç:) evet evet kahvaltı bana da uyar mertin uyku saatine evde olurum malum bugün çay bile içemedim :( sonra da bana gelirsiniz :)))

04/16/2010 14:51:00

Olsun yine de yoruluyor insan. Güle güle kirlet. :)

Olur kahvaltıya geliriz. :) Bana da gelirsiniz. :) Ah evet bir fincan çay bile içemedik birlikte yaaa, ah Mert ahhh, ilerde anlatıcam bu yaptıklarını. :) 

Ya biz de çıkalım diyorum, hava almak bile iyi gelir. Zar zor birkaç kaşık yoğurtlu karnıyarık içi yedi. Belki temiz hava iştahını açar. 

Ay bugün cuma, harika değil mi? Aslında kızlar yazın akşamları kahve içmeye falan çıkarız ailecek, pusetlerde uyur kuzular, ha ne dersiniz? Geçen sene çok yapıyorduk biz arkadaşlarla. Çok iyi geliyordu bana da.  

04/16/2010 14:54:00

öhömmm  akşam, kahve, puset :) geçen belki de şimdi pusette mi duruyorlar :)

04/16/2010 18:27:00

Akşam olunca bir an pusette uyurlar gibi geldi. Yaz akşamı ya hani, mayışırlar falan dedim. Yanıldım mı??

04/16/2010 18:27:00

Kahve çok can çektiğinde olabilir. :) Hiç içmicek değiliz ya canım aaaa. :)))

04/16/2010 18:45:00

ay yok ya kahveyi ondan yazmadım, zaten 2 yıldan fazladır tek yaramazlığım o onuda mı içmeyelim arada dimi:))
ya ben mertin uyuyacağını sanmam çok geç saatlerde olursa bilemem de, normalde hiç oturmuyor yerinde :))

04/16/2010 19:04:00

Açık havada uyumak gibisi var mı, bunlar da keyiften hiç anlamıyorlar. :))

04/16/2010 20:28:00

hiç yani, uyumak olsun da her yerde uyurum:) uzun bir süre daha uyku yok sanırsam :p

04/17/2010 18:48:00

Bazen insan yarım saat uykuya bile hasret oluyor. Neyse ne yapalım, annelik bu olsa gerek.

ozge, hoşgeldin. Seni de bekleriz o zaman bir dahaki buluşmalarda. ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...