bebek bulusmasi

<123456>

Ynt: bebek bulusmasi

05/25/2010 13:06:00

tesekkurler
bizim icin bu hafta iyi degil yurtdisindayiz gelecek sefer o zaman
bize de gelebilirsiniz bir kere

eleonora

05/25/2010 13:06:00

biz gene kaçırıyoruz ne üzücü, çarşamba izmir'e gitmesek bu sefer dahil olmak istiyordum.

05/25/2010 19:46:00

Eleonora, banu, sizin de katılmanızı isterdik, neyse bir dahaki sefere. Umarım ben gitmeden görüşürüz. Haziran ortası-sonu gibi Ankara'ya gidiyorum, Ağustos başında dönücem, kızımla bir kısmetse.

Neşe ben Fatma'yla konuştum, perşembe kahvaltıya bana bekliyorum. Bebeklerin uyuyup uyanmasını beklersek çok geç oluyor, sabah kahvaltı en iyisi.

05/25/2010 20:43:00

ok canim. persembe bir aksilik cikmazsa geliriz. arasiriz.

04/15/2011 13:12:00

merhaba arkadaşlar,
bahçeşehir'de oturuyoruz.bebeğim 14 aylık. cumartesi günleri birlikte birkaç saat geçirebileceğimiz bir oyun grubu arıyorum ancak anaokulu&kreş muadili yerlerden hiçbir sonuç alamadım.Genellikle hafta içi kabul ediyorlarmış falan filan. Çalıştığım için bebeğimin en azından haftasonları benimle ve çocuklarla bir kaç saat geçirmesini istiyorum.Aylardır üye olmama rağmen grubunuzu görmemişim. herhangi bir etkinliğiniz var mı?belki birlikte birşeyler yapılabilir?

04/15/2011 13:41:00

Hafta sonu bizim için uygun değil malesef, umarım aradığınız grubu bulursunuz.

06/29/2011 22:42:00

asksin_sen, 2 ay önce mesaj yazmışsın, haftasonları için bir çözüm bulabildin mi?

Grubun diğer üyeleri nerelerdeler? Havalar güzel olsa onca işimin arasına bir buluşma sıkıştırmak isterdim ama havalar da hiç iyi gitmiyor. Ne yapsak acaba..

07/06/2011 05:19:00

selam,çok teşekkür ederim sorduğun için.

burada aradıktan sonra birçok arkadaştan anaokulu tavsiyeleri geldi hepsi ile tek tek görüştüm. Bebekler henüz küçük olduğu için düzenli katılım sağlanmadığından böyle bir program yapılmıyormuş. ben de havalar güzelleşince aldım ömer'i parka indim sık sık.

3-4 gün tatile gittik ömer orada aylardır katetmediği yolu kattetti. Oyuncak gerekli değil arkadaş gerekli çocuklara bir kez daha anlamış oldum. gruptan annelerle görüşüyorum genelde çalışmadıkları için hafta içi toplanıyorlar o da bana uymuyor. Hafta sonu buluşalım derseniz seve seve katılırım.

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...